Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    A pro backery je zadarmo. Co na to Dworkin? Jeho další hejt čekám za 3...2...1...

    • dworkin

      Milý kolego, nevím, jestli tě ta informace potěší, nebo rozesmutní, ale já tvoji existenci v podstatě vůbec neberu na vědomí, natož abych ti věnoval aktivní myšlenku typu "co na to asi řekne x_ander".

      Sorry... seš prostě pod moji rozlišovací schopnost. Myslím, že bude pro všechny lepší, když zaujmeš reciproční postoj. Ale je to samozřejmě na tobě.

      Že to mají backeři zadarmo je naprosto v pořádku.

      • x_ander

        Mou existenci nebereš na vědomí, ale přesto reaguješ?

        Ale no tak, nebuď tak pichlavý. Chápu, že KC je pro tebe ožehavé téma, ale přece tě menší porýpnutí nerozhodí...

        • dworkin

          No když mi něco napíšeš, a už musím kliknout na ten zvonek nebo co to je za ikonu, tak většinou něco odpovím. Ale kdyby se mě někdo zeptal, kdo chodí do diskusí na Games.cz, tak bych si tě fakt nevybavil.

          Potom mě mírně překvapí, když takhle aktivně řešíš moje názory, protože tě neznám.

          Asi si porypuj, jak chceš, no. Ale upřímně řečeno na mojí straně je to tak na pokrčení rameny, víceméně.

          Mno.

  • spoock

    rozhovory z první osoby měly být už od začátku, stejně jaké některé akce, které zbytečně rozhodily zážitek tím, že přeply kameru

  • spoock

    Doufam, ze dvojka si vezme k srdci kritiku na nejruznejsi mechaniky. Stejne tak na lepsi QA cele hry, protoze zabugovanost KCD provazi celou tu dobu a dost tomi skodi.

    • Řekl bych že zabugovanost nebyla vinou špatného QA, ale rozpočtem (s tím souvisí nedostatek času, junior developeři,...). Věřím tomu, že zabugovat QA týmu neutekla. Ale že to s tím pouštěli do světa, protože líp už to udělat nezvládli.

      • Jelikož jsem byl jeden z externích testerů, tak vám to můžu potvrdit. V prosinci jsme hráli skoro celou hru, a ty bugy byly šílený, bylo nás asi 10 externistů a každej den jsme posílali desítky reportů.


        Bohužel měsíc před releasem bylo naprosto jasný, že absolutně není šance že by se všechno vyladilo tak jak by kluci sami chtěli, ačkoliv se zdálo že se fakt hodně snaží, času prostě nebylo dost :) Takže se holt opravili ty nejhorší gamebreaking věci, hlavně critical path quest line a zbytek se řešil asi až doteď :D

        • Duchino

          To bych pochopil, že času bylo málo, ale když tam spousta bugů je i více než rok po vydání a oni si vydají "Royal edici" se všemi DLC, to už jim moc neberu.

        • Cvicme_v_rytme

          To se mi nějak nezdá. Vávra by přeci nelhal. Při vydání říkal, že jim se žádný ty hlášený chyby neděly a že to, co lidi hlásili, jsou pro ně nový věci, a že je to způsobený tím, že to hraje tolik lidí, takže testeři na všechny ty věci nedokázali narazit.

          • dworkin

            "Vávra by přeci nelhal"


            :D :D :D :D :D :D :D :D

          • WalkingWad

            To sice říkal, ale mluvil o části těch fatal bugů (seklej quest,chybějící item a pod.). Běžné bugy jsou klasika, tomu se nedá vyhnout, pokud hra nemá rozpočet na testery jak rockstar :)

            • Je pravda, že většinu těch skutečně závažných bugů (rozbitý questy především) si třeba v hlášení nepamatuji. Nejčastějí šlo i clipping, mizející postavy, nekonzistentnosti ve statistikach atd...

  • Kvalitni hry si zaslouzi.


    Akorat, dodnes sem nemel prilezitost splasit vsechny DLC a zajima me tedy ten balicek o kterem se tu pise, za tu dvacku. Jenze na Steamu neni k nalezeni, je to chyba v clanku nebo ve vyhledavacich snahach?

  • Mazii

    Dobrá práce Warhorse Studios :)

  • Jack1947

    No konečně, a a směle do oznámení dvojky 😉

    Opravdu už se nemůžu dočkat jak to s tím Jindrou vlastně bude!

    • jindra.veliky

      Ja tu s vama zustanu, neboj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit