Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aporpos, uz de vezne smazit na kresle, nebo je tam furt jen pro okrasu?
    • Jj jde to (už asi 3 měsíce), ALE není to jen tak, pokud usmažíš někoho, kdo se pak ukáže jako nevinný, tak dostaneš flastr *3*.
  • To chce gamesplay :-D
  • Budou vězni končit v Theme Hospile?
  • Podle mě mnohem důležitější je, jak poctivou a hlubokou má Prison Architect simulaci. Prostě obětovali výkon počítače na to, aby ta hra byla zajímavá, než aby byla hezká. Komu to vadí, o hodně se připravuje.
    • Adrianek
      právě, už takhle se to seká když to přeženeš s velikostí kriminálu, něco jako Dwarf Fortress, skoro vše do výpočtů a minimum na grafiku. jediný, co je trochu škoda, že nemůžeš stavět patra, jednopatrový kriminály nejsou tak typický
      • To by bylo neprehledny a neadministrovatelny ... ale rek bych, ze soudobej HW by mel vpohode utahnout basu radove vetsi nez tohle dava. Uz sem to nakou dobu nezkousel, ale tusim ze vykon myho HW koncil nekde u petistovky basmenu (teda, ne ze by skoncil uplne, ale uz to bylo neprijemne znat).
  • jeanczarny
    Paráda, už se mi to věky válí v steam knihovně, tak si to konečně můžu zahrát...
  • Adrianek
    Tahle hra mě naučila u vězeňských filmů fandit dozorcům *4*
    • Mart9
      A do té doby si fandil vrahům? *15* *15*
      • Adrianek
        jestli myslíš Morgana Freemana v Shawnshank Redemption, tak tomu jsem fandil, ale to snad ani nešlo jinak, slyšel si ten jeho hlas *4*
    • Chim
      Přesně. Jsem se nedávno po čase znovu kouknul na Shawshank a nějak to všechno vidím dneska úplně jinak *4*
      • Adrianek
        já pár dní zpátky na Starred Up a taky jsem si říkal *1*
  • Keyz
    Seznam novinek: http://steamcommunity.com/games/233450/announcements/detail/763716061245472411
    • PreidaQ
      No skoro nic nového do finální verze nepřidali. Zkoušel jsem PA opět před pár měsíci a stále mám pocit, že i přes dobrý rozjezd to po pár desítkách hodin začne být dost stereotypní.
      • Kozy
        Ani to nemusí být desítky, strašně rychle se to omrzí.
  • to co je za grafiku lol *1* *11*
    • Chim
      Nádhera, že? Hezký důkaz toho, že i ne-isometrické hry mohou být krásné už na první pohled.
  • Jen bych ještě dodal, že hra vychází oficiálně také kompletně v češtině *3*
    • Chim
      Škoda že nezvládli českou diakritiku *9*

      EDIT: nesouhlasit s tím sice můžete, ale oni ji opravdu zatím nezvládli.
      • Já používám mod, který tam dodal češtinu a funguje výborně
        • Chim
          dík za typ, zkusím. ta oficiální je zatím bohužel špatná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit