Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svym zpusobem mi to pripomina i dreamweb.. neni to totez, ale presto zaznela i tahle strunka.
  • Nevim proc, ale ta grafika mi pripomela Abomination v den jeho vydani. Dneska by nad tim uz vetsina zvracela
  • Lukyz
    Izometrickej DeusEx z osmdesátek? Perte to do mě!!! *14*
    • "Perte to do mě!!!"??? Ty jsi bukvice
  • pro mě jasna volba... jakožto zastance konspiračních teorii a zájem o ně jasně vidím souvislosti už v tomto článku... pyramida iluminátu ve spojení s holywoodem, jmeno režisera henley rubrick je zkomolenina stenlyeho kubricka, o němž se tvrdí že byl zavražděn po svém posledním filmu, který poukazuje na pokrevní linie elitářských rodin (tedy ilumináty)... samotný název nejspíše poukazuje na skupinu Majestic 12, která je spojována s mimozemšťany, a měla za úkol rozhodovat v těchto věcech...
  • Scullyová a Mulder nedokáží pochopit, vše co tahám do svých plic, říkáj tomu Akta X!
    http://youtu.be/an6qcidj_VY
  • Čím dál víc debilů v redakci, víc reklam ve videích, a trapáků v diskuzi ... RIP games.cz a level.
  • Tím cel shadingem to teda moc nevylepšili :( Jinak by to mohlo být zajímavé, ale ty akční scény vypadají podivně.
  • Kozy
    Za tu cenu asi dobrý ale nějak mě tam nesedí ten cell shading, vypadá to lacině. Doufám že tam bude alespoň pořádnej soundtrack.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit