Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Generalmagor
    Bude to zajímavý, hlavně nééé další wowko. *1*
  • "FunCom je firma, které lze věřit"
    Conan by neuveritelne spatny (nedodelany), takze verit Funcomu muze leda naivka nebo fanboi.
    • Zkus si napred neco o Funcomu zjistit,nez zacnes mudrovat. FUNCOM je jedna z mala firem.ktera se neboji novych veci a ze kterou stoji takove pecky jako treba The Longest Journey(a Dreamfall) nebo skvele MMORPG Anarchy Online. A Age of Conan? Neni dokonaly,ale sve hrace si naslo. Hru neustale vylepsuji,pridavaji obsah...
      Podle me AOC porad patri mezi absolutni spicku na poli MMORPG her. A zrejme jeste dlouho bude.
  • Smrdi to instancovym světem, což bylo hned druhe v pořadí, co pohřbilo AoC...
    Společnostem ktere vali MMO hry jak na běžicim pasu, nebo ktere misto dodělání první (jenž má jasné vady) hned dělají druhou, prostě nevěřím.

    Řekl bych že jedinou zárukou kvality bude Blizzardovský Titan, ikdyž nikdo ještě neví co to vlastně bude....
    • Prosim te... Instancovany svet v MMO neni zadna novinka ani vzacnost. A AoC se od vydani zmenil k nepoznani a stale patri ke spicce v MMORPG hrach(i kdyz samozrejme neni to hra pro kazdeho). A treba takova Anarchy Online od Funcomu je podle me vubec jedina skutecne sci-fi MMORPG(vyjimka je snad jen EVE Online,ktera je ale hoodne specificka) a dokonce si myslim ze Anarchy Online je jedno z nejlepsich MMORPG vubec.
      • No tak já jsem s k tomu teda vrátil a po tom, co jsem viděl ten nechutně barevnej Interface a vlastně i úvodní obrazovku, tak jsem to odinstaloval, o tomhle Conan fakt nebyl... Pak jsem tomu dal další šanci a už mi to tak nějak nepřišlo ono.
        • Pokud vim (hraji od bety) tak interface je porad stejny. Navic je mozne pouzit ui od hracu. Tajze zkus jinou pisnicku. Kdo chce psa biti...
      • Není to novinka, je to souučást každé MMO hry. Ovšem provedení v AoC bylo na palici. Jak moc se změnilo od vydání nevím, po Tortage to bylo skvělé, pak velmi nedodělané.
        • To je vec vkusu. Me treba Tortage prislo silene preplacane. Nikde nebylo trocha klidu.
  • Ja bych mel mit do bety pristup zarucen,takze jsem hodne zvedavy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit