Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude i na konzoli rallyecross?
    • Jasně
  • PLuto.petr
    Bohužel, pro fanouška rally toho moc nového není. Vpodstatě jen Renault 5 Turbo a Alpina, zbytek je jen pro závody do vrchu a rallycross.
    • Momentálně je taky v DR mnohem méně obsahu jak pro rallycross tak pro závody do vrchu než pro klasickou rally, takže to dává trošku smysl. Navíc pro spoustu fanoušků rally je přidání těchto aut docela velká věc, já sem třeba za Alpinku a 555 Imprezu velmi rád.
      • 555 Impreza už tam je od vydání, tam teď bude akorát nový skin, který mimochodem už dávno udělali fanoušci (a líp)
  • tahle hra mi stále připomíná jen předělanou/remaster/remake Dirt 1
    • Zrzzek
      Tohle je jen Rally. V Dirtu toho bylo vícero. Na druhou stranu Dirt 1 je čistá arkáda. Dirt Rally je +- simulace.
  • Mart9
    Tohle je paráda. Minulé léto jsem si koupil tuhle hru v "early accessu", i když to na mě působilo už jako zcela hotová hra a v podstatě bych víc nepotřeboval ke spokojenosti. A oni mi tam od té doby zdarma skoro zdvojnásobili obsah a hru ještě poladili. Klobouček.
    • Taky to je pěkně ten případ jak má vypadat správný early access...
  • Máte tam chybu, opravte si jí: "DiRT Rally po dlouhém na PC vyšla v polovině prosince a 5. dubna pak bude hra slavit konzolový debut i na Xbox One a na PS4." - po dlouhém čem? Early accessu?
    • máš pravdu, ale taky tam máš chybu: "opravte si ji"
  • karlman.hajsky
    Nemůžu se dočkat až si konečně zase zajezdím rally na playstationu. Vzpomínám na ty fajn chvíle, kdy jsme s partou ještě na škole zalezli přes jarňáky do klubovny a tam se každý den snažili vytvářet co nejlepší časy v Colinovi na PS2. *4*
  • nejlepsi hra na svete
  • na tu výuku jsem fakt moc zvědavej... hlavně jestli je dělaná pro volant nebo pro ovladač/šipky :) nebo dělaná, jestli to prostě na něčem jiným než volantu jde nacvičit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit