Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • left 4 cry
  • KeanuX
    Left 4 Cry *1*
  • smrdí z toho syndicate..
  • Vidlec
    Tohle by na stole nechal ležet i dost otrlej kanibal.
  • No tak to si nezasluzi ani len seed na torrentoch...
  • Proc v predvadecim videu ucinkuji totalni lamy, ktere nejsou schopny se ani za nic kryt a hrajou to na nejlehci obtiznost ? Jestli mi prvni coop video chteli znechutit, tak se jim to podarilo.
  • jindra.veliky
    protivnik hodi molotovku a nezapali ani metr ctverecni *8*
    • deridon
      a ve dvojce jsem prchal, když chytla tráva.. tady to pálí plamenometem a nevšiml jsem si, že by to tam všechno chytalo něják
      • Njn kdyz se paradoxne na nemenej hardware konzoli tlaci stale lepsi a lepsi grafika tak se to nekde projevit musi. Na PC at si grafiku zlepsujou ale na kozolich to nema smysl za chvilu budem misto 2m koridoru chodit 0,5m sirokou chodbou
      • jindra.veliky
        prave to mi nejvic vadi. Aspon je videt jakou cenu ma ta super grafika.... *10*
    • No musím ti dát zapravdu že to vypadá velice zajímavě až humorně *1*
  • Izmæl
    Pff, jen laciná kopie CODka (přidávám se k dementům). *5*
  • No zajísté skoro všechno je dnes už rip-off buďto CoD nebo BF občas i GoW. Lidi to že někdo dělá podobnou hru neznamená že vykradl jinou.
  • trolo
    Far Cod 3.
    • trolo jak vravi ten neinteligentny fagot rytmus, si zabil trolo :D
      • trolo
        ked je neinteligentny fagot tak preco po nom opakujes, lol u mad?
    • Veskoslav
      To bych netvrdil:) FC 3 možná vypadá jako CoD, ale otevřený ostrov, zničitelné prostředí a IQ nepřátel není na úrovni bahna, po kterém chodíš.
      • trolo
        "a IQ nepřátel není na úrovni bahna, po kterém chodíš."
        ...ehm..ehm ehm.... uh oh.

        panacikov co stoja za vybusnymi barelmi, cakaju na headshoty, nabiehaju pod ranu atd povazujem POD uroven bahna.
      • "IQ nepřátel není na úrovni bahna" pozri si to video este raz a divaj aky si "inteligentny" *1*
        • Veskoslav
          Tak rozhodně enchodí v řadě jako sedm trpaslíků:)Ale ano IQ už nemají jako bahno, ale jako píse, ale aspoň něco:)
        • *sú*
      • No s tím IQ bych se moc neoháněl, když jsme to ještě nikdo nehráli. Je taky klidně možné že nepřátelé budou ještě blbější než Blokovic.

        Ale to otevřené prostředí mě láká. Takže je v našem zájmu aby to neposrali :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit