Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vic me zaujali
    Lost ark online - https://www.youtube.com/watch?v=MAmn4x2r-O8
    Lineage eternal - https://www.youtube.com/watch?v=5vQDbfnBf70
    • del0
      Hmm. Ten Lineage je solidní rip-off Diabla 3...
  • Draken69CZ
    Po vzoru D3 by to teď měli zahodit a znova.
  • Lukyz
    Hra vypadá celkem slibně, ale při sledování videa jsem měl pocit, že koukám na Haló Haló *1*
    Ten francouzský přízvuk byl opravdu síla *1* Všem přeji bodré podoledne *1*
  • Nevypadá to špatně, ale asi je ještě brzy se vůbec těšit na nový přírůstek do žánru ARPG. Já se nejvíc těším na Victora Vrana, až ho dodělají, a nebo z prvního pohledu hrané RPG Hellraid, které mi z videí připomíná Heretica a Hexena.
    • Na Hellraid jsem se hodně těšil, ale začíná to vypadat, že to Techland pustil k vodě. Už je to více než půl roku co techland přestal na toto téma jakkoliv komunikovat, přestali psát novinky, přestali aktualizovat blog, přestali odpovídat na foru, dokonce bylo forum na dlouho uplně zrušené. Tak nevím. Jediná naděje kterou mám je ta, že nějakou dobu před tím umlčením psali o tom, že nakonec nepujdou cestou early accessu a že chystají hru předělat a udělat větší a promakanější. Tak třeba na tom pořád pracují a po nějakém čase ticha to potom znovu oznámí téměř jako novinku.
  • Zkoušet v dnešní době konkurovat v tomto žánru Diablu, to je ještě naivnější než zkoušet konkurovat ve vyhledávačích Googlu. Tím neříkám, že Diablo je dokonalé (3. díl je docela sračka), ale taková je prostě současnost.
  • Video nicim nepresvedcilo, nezaujalo. Podle me diablovka v dnesni dobe uz musi prinest neco extra, aby mela nejakej vetsi uspech.
    • Mne by stacil obycajny coop
  • oktavius66
    Vypadá to opravdu krásně. Už strašně dlouhou dobu čekám na podobnou hru jako Titan Quest a stále v nedohlednu. Path of Exile mě moc nechytl a Diablo III je stále ještě dražší než bych čekal. Ale TQ je má nejvíce srdcová diablovka. Já jsem tu hru dohrál snad 15x a stále mě to baví... Nechápu, asi jsem na tu hru úchy* , že mě to neustále baví projíždět znovu a znovu. Toto vypadá jako něco, co by mohlo být jeho nástupcem. Držím vývojářům palce. Zatím mě přesvědčili.
    • Tak zkus od původních tvůrců Titan Questu jejich nové ARPG Grim Dawn, už je i na Steamu.
      • oktavius66
        Tak teď si člověče ani neumíš představit jakou si mi udělal radost ! Sice to není Antika, ale Fantasy svět taky vypadá super ! *3*
    • Přesně TianQuest byl skvělej hlavně kombinace profesí vydržel jsem u toho opravdu dlouho. Jen škoda že ty potvory na hráče nenajížděli a jen čekali kdy se hrdina dostaví. To byl asi hlavní problém proč se to moc nechytlo.
  • Kinet1c
    Naopak ja vidim velky potencial, aby to bolo akoby nasledovnik Sacred serie, tzn. otvoreny svet a pod. Dufam, ze budu nejake classy a tak, ne ze budem ako blank slate a mozem byt hocico, to by bolo kus take vselijake, prip. nejaky taky system ako v dungeon siege, ze zacnes ako nejaky peasant a postupne sa prepracujes na povolanie podla toho ake schopnosti, vlastnosti a zbrane/kuzla postava pouziva. Efekty a podobne graficke nezmysli ma zatial netrapia, pretoze to sa spravy, teda, ked ovsem v tom videu to uz nie je finalna podoba. Urcite by to mohla byt skvela hra, ked to urobia spravne a nejakym hlupym napadom to nepokazia.
  • Firingo
    Ten francouský přízvuk v té angličtině má opravdu brutální *1*
    Jinak musím říct že je vidět že se ty tři roky neflákali ta grafika je opravdu působivá :)
  • hm, co ten bojovnik ma mrle v zadku ze sa tak vrti na mieste? (na zaciatku videa) *1*

    k hre: prostredie celkom pekne, ale vyzera to na jednu dlhu pokrutenu chodbu, nic co by stalo za to chciet skumat... efekty(hlavne ohen) su otrasne urobene
    zatial nezajem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit