Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spratekk
    X1 dohraná půlka samozřejmě originálka 2033 a luxus. Už od uterý mi lidi píšou jaký to je *14* *15*
  • Ohledně toho padání mají lidi asi něco špatně v pc ,jednička dohraná a ve dvojce 50% a ani jednou nepadlo nic ,všechno běhá na 100% (s torrent verzí)
    • VaZqeZ_EU
      To máš štěstí, že ti to jede *3* Je to vlastně taková loterie, protože se zjistilo, že hra padá díky ovladačům grafiky. Chyba není na straně uživatelů (zkoušelo se vše) ale na straně hry, která špatně komunikuje s většinou ovladačů.
      • Tak kvůli ovladačům to být nemůže protože mám amd nejnovější + beta a to si myslím že je povinnost si to kontrolovat ale možná že by těm lidem pomohlo reinstal windows, jednou za čas se to musí jinak nové hry mají vždy problém třeba mně padal crysis 3 originál verze a tak sem reinstalnul windows a najednou vše šlo
        • VaZqeZ_EU
          Ale může.. záleží jakou máš kartu. Ovladače můžeš mít stejné ale ta karta si z nich bere (druhy karet) jinou část softwaru s kterou ta hra padá. Stejné u procesorů.
      • Já zase četl, že je to procesorem, každopádně lidi v americe, co si to koupili jsou pořádně naštvaní, pak se vývojáři nemůžou divit warezu. Kdoví jestli to do pátku zprovozní. Ještě, že tu ten warez je, člověk odzkouší a hned ví.
  • VaZqeZ_EU
    Celá Warez komunita teď řeší, že po intru hra spadne na plochu...
    Je zábavné sledovat, jak se všichni rozčilují a nadávají, jak si mohli warez grupy dovolit tohle vydat!
    OMG... *1*
    • proč asi,Hra jako taková byla ukradena ale zatím nebyli zdrojáky takže počkám týden a bude funkční verze
    • Mě to zabavny nepřipadá, když už něco kradu tak pořádně ne ? Vykradač banky taky nespoléhá na kumovy pistole a elektrickyho houpacího koně když má s lupem utíkat pryč. Sou to prostě neschopný lamy.
      Taky nenecháte bobek napůl cesty a s usměvem nevyjdete ze dveří oné místnosti jaká to byla paráda ...
      • Jenže ona nejde ani originál hra, to neni warez grupama, nahoře máš odkaz na tu diskuzi na steamu, tak si jí pročti.
    • No na steamu to vlastním, ale jelikož to pro Evropu ještě nevyšlo, tak jsem taky tu warez verzi zkusil a první level jsem prošel naprosto bez problémů
      • misho8723
        Ja mám Redux objednaný na piatok (inak na Steame mám ich pôvodné) origináli , ale tiež som vyskúšal si tú warez verziu, a v podstate bez problémov (FOV a rozlíšenie som musel prepisovať v tex.súbory).. síce som dúfal, že to pôjde lepšie ale aj tak som rád ako to ide.. včerajší patch priniesol naspäť do hry pár detailov, ktoré chýbali z originálu ale volumet. svetlo a mlha ešte stále chýbajú v dosť veľa scénach.. inak samozrejme hovorím o Metre 2033 Redux
      • VaZqeZ_EU
        ..a hrál jsi Metro 2033 Redux nebo Metro: Last Light Redux?
        • Jack1947
          Tot, otázka.
          • Mam taky warez verzi a nejde ani 2033 ani Last Light, musí se počkat na nějakej ten update, snad do pátku vyjde.
    • Nepadá
    • Jack1947
      Jen někomu, pokud tomu tak je... vyjde brzy Update který to spraví... *7*

      http://steamcommunity.com/app/286690/discussions/0/34095684719760376/#p1
      • VaZqeZ_EU
        Padá to zhruba 75%, co jsem tak sledoval. A je mně jasné, že na to vyjde Update (Update1 prý nepomáhá), ale chtěl jsem jen poukázat, na tu zlobu co teď všude na to je. Toť vše. *4*
        • Jack1947
          trochu mi příjde přehnané - že "celá "W@rez" komunita když to očividně není pravda...

          Tot vše. *3*
          • VaZqeZ_EU
            Nemůžeš mně brát tak doslova *4* Řekněme to tak, že pokud se teď něco hodně na Warez fórech řeší, tak je to tohle *3*
            • Jack1947
              Ok, ok...
  • ,,i came ,,10/10 IGN
  • vypada to moc pekne. jen se bojim jestli to tim vsim nestraci tu svou temnou atmosferu :/
  • Metro není jen tak ledajaká herní série - je to totiž série, ke které se neustále vracím, snad každý rok, abych si znovu prožil ty nervydrásající okamžiky. Bohužel to se sérií jde momentálně trochu z kopce a určitě mi komentující i redakce dají za pravdu. Škoda, tak snad zase příště.

    Ludvík Trečko
    • jindra.veliky
      Uzasny a dojemny pribeh o vztahu mezi muzem a hrou. Doufam, ze bude mit toto skvostne literarni dilo i pokracovani a nenechate ctenare dlouho cekat. *4*
    • Podobně já se vracím např. k první Mafii nebo prvnímu dílu Far Cry.
    • Z kopce? Já se u 2033 i Last Light náramně bavil, mám obě hry rád. U Last Light, vzhledem ke krásné grafice a nádherným venkovním prostředím, jen zamrzí, že hra je koridorovka a ne sandbox. Jak rád bych si prošel zničenou Moskvu a její okolí, aniž by mě někdo tahal za ručičku. Tak snad u 2035 *3*
      • misho8723
        Mne vadilo tá koridovosť u Metra 2033, ale u LL ani nie - v M2033 mne napríklad vadilo, že po staniciach sa nemôžem v podstate pohybovať po iných cestách/uličkách ako len po tej jednej hlavnej, ale v LL mala každá stanica aspoň pár vedľajších cestičiek a dalo sa tam aj niečo iné robiť ako len sa pozerať okolo a počúvať ľudí.. proste tak ako ani pri Half-Life 2 som nemal pocit, žeby hra strácalo niečo na tom že je to FPS hra, tak ani pri LL.. len pri tom 2033 mohli dať trochu viac voľnosti - a čo som videl videá z toho Redux, tak dali možnosť trochu viac času stráviť v staniciach, čo je len dobre..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit