Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Zdá se, že se v rámci filmečku velmi inspirovali Iron Giantem (s lehkou příměsí Laputy). Rozhodně je to velmi pěkné. Jen víc takových příběhů.

    Hra jde sice mimo mě, ale filmy má opravdu pěkné.
  • Jack1947
    Supr video asi vůbec jedno z prvních ( filmečků) co jsem viděl.

    Yvain gnabro byl už druhá osoba která ukončila život na motorce ( předtím ten čínský student) jako by byl OW nějak prokletě spojený s nehodami na motorkách.
  • Virgi
    Nečekala bych, že mě někdy chytne podobná hra, ale je to pecka. Filmeček s bastionem se jim opět povedl, ale líbí se mi všechny, asi nejvíc ten se Soldierem z Dorada. Možná ta holka bude v budoucnu nový hrdina. Jinak jsem zvědavá, jak se bude hrát nová mapa, zdá se mi rozlehlejší než ostatní. A doufám, že vylepší rozdělování hráčů do teamů, zdá se mi to někdy dost nevybalancované. A já jsem tak z původního ranku 43 hrozně klesla, zvlášť v počátku při blbém týmu to hrozně užralo, naštěstí to později opravili, ale to už pro mě bylo pozdě. Očekávám, že v sezoně 2 to bude snad spravedlivější. Potěšilo by mě víc článků o overwatch, nebo aspoň nějaký gameplay od někoho kdo to hodně hraje s českým komentářem a nějakýma vychytávkama pro různé postavy.
    • Ahoj zde je mozna to co hledas najdi si na youtubu tohoto cloveka dodgethis cz
      • Dík za tip, mrknu na to.

        Jinak včera večer jsem zkoušela tu sezonu 2 na PTR. Vyhrála jsem šest her, jedna remiza, a tři prohry a mám 1900. To mě přijde trochu málo. Jak jsi dopadl ty Jacku?
        • Jack1947
          Vyhrál jsem 4hry z 10 ti takže si na tom o trochu lépe. Pár her bylo na nakopnutí. 2Hry byli plné leaverů :P

          1777 mám. Nevýhoda je že si to ted budu muset vytrpět znova. (v normální hře).

          Je to celé prostě o tom, když hraješ ůtok hrát hrdiny na ůtok když obranu tak obranu a střídat je neupínat se na jednoho. ( prostě být na 100% užitečný týmu).
          • Virgi
            Tak to jsi na tom přesně jako já v první sezoně. Vyhrála jsem v ní také 4 hry z 10 a dostala jsem hodnocení 43.(což byl v první sezoně akorát průměr, nad 60 prý bylo 6% nejlepších hráčů) Ale kdo hrál hodně zezačátku, kde to měli špatně vyladěné, mohl s každou prohrou 10x víc ztratit než výhrou získat, takže hrozně rychle se padalo dolů. Tato chyba byla odstraněna až po cca dvou týdnech první sezony. Musím ale říct, že teď v tom PTR jsem měla štěstí na dobré týmy. Všechny hry jsem měla opravdu dobré ( i ty, co jsem prohrála). To znamená nedělali ty chyby, co popisuju výš, až na vyjímku jedné hry, takže jsem z toho byla příjemně potěšena. Asi záleží i na tom ve kterou denní dobu hraješ, v sobotu a v neděli odpoledne máš nejvíc malých děcek i pod 10 let a ty hrajou většinou fakt hrozně, protože neví, co tam mají dělat. Takže nikomu v této době nedporučuju hrát těch 10 rozřazovacích her, pokud nechcete prohrát všech 10. Na druhou stranu osobně mě vadí i lidi, co ve hře nadávají na druhé. To nikomu nepomůže, takže prostě zbytečné, prostě nejde o život *1* Takže občas je potřeba si zanadávat v duchu, ale neblít to hned na ty chudáky, co jim to zrovna nejde.
            • Jack1947
              Hmm hele ty děcka by asi byli nejmenší problém ted sem si dal jako že chvilku zkusím ( když to je ten ptr) pokračovat a měl sem málem jen oči pro pláč ten drop z tvého ranku je až moc brutální měšl jsem několik proher a remízy ( kdy se mi sice troch napravil) nakonec jsem spadl na 1536 a řikám si že pak není moc motivace proč hrát dál - propad je velký a nic z prohry člověk nemá jen zlost. Nevadí mi prohrávat ale tohle je fakt docela i moc.
            • Jack1947
              Já se obecně těším na nový systém vysmívání "GG ez" nemám rád když se směje i můj tým nepřítely... je to dehonestující a nesportovní. Jn tak tos měla štěstí, já jsem měl ze začátku hry kde jsem si doslova ani neškrtl. Je to stále a jen o týmu o ničem jiném a o taktice těžko člověk něco udělá Když jeho tým je pozadu ale ty levely tam lítají taky šíleně třeba 5 100lvlů proti 50-80 :P ale Vysoký level neznamená skill. Tak nikdo nenadával, asi budu v kompu na assault hrát Zaryu docela jsem hezky bránil Payload... nejlepší je když někdo posunuje a ostatní dělají obranu ale ne když assault např musí sunout to je hrůza.
    • Jack1947
      Na novou mapu se taky celkem těším... škoda že to není i novej mod.
      • Virgi
        Sledovala jsem nějaké gameplaye z Gamesconu a podle mě bude mít víc možností třeba pro Widow, ale i Bastiona apod. Chtěla bych hrozně umět hrát za Widow, ale vůbec mi bohužel nejde, takže ji nehraju. Nejvíc hraju Zaryu, D.vu, občas Symetru, Merci a Genjiho. Trochu mě štve u Genjiho ten nerf.
        • Jack1947
          D.va je moje nejoblíbenější ( už od bety) Reinhardt je taky supr - Genjiho moc nechápu Widow jde mimo mně stejně jako otravná Matka PharAH aNA ( která je hodně op když se k ní člověk nedostane z blízka) Hlavně bude fůra novejch champů časem byli i na plakátu ( obrázku kde jich je všech 25) doufám třeba že přidají i areénu eliminovalo by to dost lidí co kazí hru honení se za fragama. Blizzard hrozně naslizchá komunitě takže bych se nebál. Zlaté zbraně budou stát ale např o trochu více v druhé sezoně... ten matchmaking je i tak hroozně bláznivej nehápu podle čeho se to formuje ale 185 vs i 60-80 lvl je docela moc nemluvě o 25-30.
          • Virgi
            Ještě k té Aně, já osobně ji nehraju, protože ji neumím. Ale jsem ráda, když ji mám v týmu ještě společně s jedním healerem (Lucio, Merci). 2 supporti, 2 tanky, +2 další postavy složené tak, aby byla trochu dmg, je nejlépe vybalancovaný tým. Pokud při tom lidi dodržují jednoduchá pravidla držet se u objektivu a čekají na seskupení a nenabíhají proti protihráčům jednotlivě, kdy je hned zabijou, je to vždy dobrá hra s velkou šancí na výhru. Pokud máš v týmu blbečky, co se potulují bůhví kde, ať už honí bezpečně killy nebo nevím kde se toulají, je to jasná prohra pro tým.
            • Jack1947
              Vždyt je PTR celé jen test na vyblbnutí takže se nic počítat do hlavní hry nebude *3*
            • Virgi
              a bude se ti počítat rank z PTR až začne oficiálně druhá sezona? nebo je to zatím jen test?
            • Jack1947
              Já nevím já jsem hrál jen druhou sezonu v PTR a předem říkám moc si od toho neslibovat, brát to takhle kdo dříve do tlačí ten má šanci dostat body ( počításe počet utlačenejch metrů od cíle ne?) jinak chápu trollové a kr3téni jsou všude nebo slabý tým a ani si neškrtneš což je nuda.

              Máš Facebook pak ti doporučím Overwatch ( oficiální grupu ? skupinu) Overwatch singles tam bys mohla najít někoho schopného - hodně lidí tam vypadají přátelsky. Solo que je ve více hrách na pytel. OW není vyímkou.

              Ono je docela důležité se naučit Counter attacks... na druhý tým který hrdina je dobrý proti kterému - důvod ve druhé hře proč jsem ostatně i v první schytal tolik nadávek. To se pak hraje lépe hned.
          • Virgi
            Přesně to je věc, která mě u první sezony vadila. Často se mi stalo, že třeba v mém týmu byl pouze jeden hráč s LV přes 100 a třeba klidně tři hráči s LV 30, v protivníkově byli třeba 4 hráči s LV kolem 170. To je prostě podpásovka. Pak se nedivím, když to byla rychlá hra s prohrou na naší straně. To je v podstatě jediná věc, kterou nemají vychytanou. Když je hra vyrovnaná, kdy stojí na obou stranách podobně schopné týmy, pak ti ani nevadí, že prohraješ. Mě osobně štvali hráči, které jsem za celou hru neviděla a já třeba s healerem byla u paylodu sama proti přesile. Když jsem hrála za Merci, zjistila jsem, že někteří hráči se schovávají někde sami v koutku, aby je náhodou nezabili ( a teď nemám na mysli, že čekají na ostatní než se seskupí tým), stačí jeden takový a už máš prohranou hru, protože nedělá nic. Na tomto když zapracují budu spokojená.
    • Zrzzek
      Homolo, volím se Tebe! *1*
  • Inquisitor
    Jako dojemný mi to nepřišlo, ale jinak pěkný :)
  • je to pekný filmeček, klidně by mohl být i delší a stejně bych se na něj rád podíval
  • Pixar like!:)
  • Overwatch nehraju - myslím, že už jsem dávno za cílovou skupinou :) Ale na tohle jsem se podíval rád. Když jsem to včera prvně viděl, vážně jsem se v jednom bodě přistihnul, že se mi do očí derou slzy :) Pak jsem si dokonce šel přečíst, oč vlastně šlo (myslím pozadí příběhu). Moc hezky je to udělané.
    • Tento prispevek bude pravdepodobne smazan jako trolling ale imo se jedna o kyc za hranici nevkusu
      • Za hranicí ne, ale kýč to je. Jako všechny OW videa za tu "dobrou" stranu. Tím si ovšem hru nenechávám zkazit.
      • Proč smazán? Názor, jako názor, ne?
        • Kolega hore má pravdu, zatiaľ je to len taký fluffy troll.
        • Blue.Shark
          To je bob. Až jednou vyroste, chce být troll.
    • alladjex
      Tak to se mrkni na Laputu od Miyazakiho ...
      • Paulcz
        Jsem si říkal co mi to připomíná :)
      • Děkuju, mrknu.
    • Celý je to moc dobře udělaný, i ta hra samotná, Blizz o ní pečuje, neustále přichází s novejma věcma. Myslim, že pokud Ti neni 90, za cílovkou nejsi :) že to má hravý a roztomilý postavičky a svět neznamená, že to nemůže bavit dospělýho :)
      • Je mi skoro čtyřicet a faktem je, že už jsem na to pomalý. Ovšem - pravda to nebude úplně věkem, já na střílečky nestačil nikdy, pokud nešlo o single player, kde to je fuk :) Pravda ale, že mě to už kvůli věku asi moc neláká. Dřív jsem měl alespoň nutkání to zkusit...
        • Mně zase jdou FPS a byl jsem vždycky kopyto na strategie. Overwatch bych ale doporučil i lidem, co střílečkam moc nehoví. Je to přístupnější a přesto nemáš pocit, že hraješ něco pro pitomce.
          • Jack1947
            Přesně tak i úplné kopyto má šanci protože víc než o počet fragů jde o to jakj moc pomůže týmu, fotlačí vozík atp.
        • Upřímně řečeno OW je poměrně "pomalá" střílečka. Až na pár charakterů, které jsou 80% o reflexech (např. genji, tracer,..), člověk potřebuje spíš uvažovat hlavou než zběsile klikat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit