Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm zajimalo by mne, jestli realnej duvod neni spis taky jako u Halla... tj. ze ho vsechna ta "manazerska" rozhodnuti uz s*ala tak, ze radsi hodil i svoje ditko pres palubu a vypadl.
  • Tahle hra stejně jako celý žánr podobných her už dávno umřel. Díky tomu že se ž toho vývojáři snaží udělat PvP. Pár zombíků a jinak nic. Jediná hrozba jsou ostatní hráči. Pokud neprodají zombie aby se jich hráč bál a donutilo to lidi spolupracovat tak tahle hra bude stále o ničem
  • Největší propadák za poslední dekádu, takový odpad a studna na peníze si nezaslouží ani písmenko v jediném herním magazínu.
    I když to dělá domácí studio, o to víc mě takovýto prachbídný přístup štve.
    SHAME BOHEMIA SHAME!!!
  • Nedávno jsem to po delší době zkusil a řekl bych že v celé firmě už měsíce seděl sám a chodila ho akorát oprašovat uklízečka. Tak počkal ještě nějaký ten měsíc jestli někdo nedojde a když se nic nestalo tak se zvedl, zhasl a odešel.
    • Víš že do pár týdnů vyjde kompletně nový engine a s ním Beta (basebuilding, vrtulníky etc.), na kterém pracovali tři roky, že jo?
      • Myslíš něco co už je v Armě 2 a 3? JJ přidání assetů z již existujícího enginu je celkem těžký.
  • bohemka, no...
  • Kdyz jsem pri early accessu precetl vsechny ty plany co ma ve hre bejt ... a ono to tam zrejme do dneska neni a jeste to beha velice podivne. Mozna by bylo lepsi nechat tu hru nejak pomalu usnout, aby se na ten fail zapomnelo rychleji.
    • No podle mě tohle bohemka přesně dělá. Peníze už prochlastali a teď musí nějak krmit komunitu aby to nebyl úplnej shitstorm. Tak z hajzlbáby udělali programátora DayZ a všichni ostatní dělají na "ambicioznějších" věcech, třeba YLands. Bába se jednou za čas naučí něco novýho v enginu a tak vyjde patch na DayZ...
  • Jack1947
    Není páč ta hra už nikam dál nepoleze ...
    • Jo no, není to tak že do pár týdnů vyjde Dayz Beta s kompletně novým enginem.
  • BoB.2
    První ředitel co to pochopil.
  • Snad nebudeme cekat dalších 5let na betu to by me uz nasralo tak ze bych ty k..rvy lenive zazaloval, uz ted mam choutky.... Sponzorovat jejich posranej engine 5 let a mit z toho h.vno! Vyj.banci posrani lenivy.... Uz tu zasra..nou betu vydejte kurde bo se neznam vy lenive ......!
    • A ještě k tomu další krysa (Hicks) skocila přes palubu když se jim loďka potapi... Beta ještě není venku ale chlapecek nechce tenhle prus..r mit na triku tak se zbalil a odesel... stejne všichni vi kdo za timhle fiaskem stal.... Predstavte si hlavního kuchare co vari jidlo a v polovine rekne ze na to je..be a jde pryc a necha nezkusene kuchare v kuchyni samotne at to dodelaj... Hicks je největší nula co nemá v hernim prumyslu co delat doufam ze uz si u her ani neškrtne haj..zl jeden....
    • Bejt tebou, spis si preju at to jeste par let ladej, je to naprosto tragicky.
      • Tohle me bavi, clovek tu napise ze nebe je modry a voda je mokra a vy mi tu date minusy misto toho abyste argumentovali, to jsem jinde fakt nevidel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit