Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    Moment, a tohle tedy bojkotovat nebudeme, když je to od ruského studia nebo...?

    • nesmis myslet prizemne, proste to ve jmenu odvety zpiratime, to ostatne rusaci delaj i v dobe miru, takze jen srovname ucty

    • twicer

      Přesně tak, ať shoří v pekle! Nezapomeň kolem ruského kola chodit velkým obloukem a se zavřenýma očima.

      • Maxianimal

        /whoosh

        • twicer

          Řeší to všude, pokud to byl pokus o vtip tak na tom chtělo ještě trošku zapracovat. Už jsem se tu setkal s absurdnějšími pohledy, které byli myšleny naprosto seriózně :)

    • uaxpk

      To už bude na zvážení každého potenciálního hráče/ku. Ono, říci svůj názor veřejně v té zemi chce odvahu a počítat s případnou (dost pravděpodobnou) perzekucí ze strany státu. Anonymně se už k tomu vyjádřili:

      https://www.youtube.com/channel/UCmuBKD7gmYVSZg9J_aEhWFA/community?lb=UgkxV40Z7r5bAMLL6G4su5L8Cr9eX7_JIv-P 

      Otázka, zda je to upřímné/pravé, je opět na zvážení každého zvlášť. (začal jsem se sprchovat studenou sprchou, abych těm šmejdům - Ruská vláda - nepřispíval na tu prasárnu)

      • goyim

        "Ono, říci svůj názor veřejně v té zemi chce odvahu"

        Což bohužel platí i pro tu tzv. západní demokracii.

        "Začal jsem se sprchovat studenou sprchou"

        A pomohlo to?

        • uaxpk

          Můžeš mi dát příklad kdy to platí u "tzv. západní demokracii"? Tady můžeš veřejně vystupovat (v normální míře) proti momentální garnituře a rozhodně ti nic nehrozí. Kdežto tam to moc nejde - autocenzura v praxi.

          Sprcha pomohla a nejenom ta.


          Každopádně se chci na webu o hrách zrelaxovat. Nechci se dohadovat vyšším principu a determinismu. 

  • tak to je poradnej mish-mash :)

    • Ta hra nebo ta diskuze ? :-) Ale musím říct, že hra se mi líbí. Mohlo by to být solidní odreagování. Než mě někdo začně hejtit. Samožřejmně sem proti válce a udělal jsem to jediné co mohl... dal peníze. A studenou se sprchuju už od mládětě, protože nejsem bábovka ( nadívaná :-D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit