Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Strašně se bojím, že tohle dopadne špatně.
  • Já jsem nejvíc zvědavý na soundtrack, protože v Neverhoodu byl doslova boží *14*
  • Len nech na tom popracujú, zatial je čo hrať a u tohto štýlu adventúry to chce úplnú sústredenosť aby ste si hru vychutnali naplno takže koniec mesiaca je akurátny dátum.
  • Rád si počkám a hru si pak náležitě na Steamu vychutnám. Snad to bude minimálně stejně tak dobré, jako legendární Neverhood *4*
  • MARTASLJ19
    Taký Ubisoft by sa v pohode nebál vydať nedorobok s chybami, rovno aj s domrvenou optimalizáciou. Viď Watch Dogs alebo Unity *1* Klobouk dole, pred vývojármi, i keď ma tento odklad mierne naštval, keďže mám hru už na Steame kúpenú, pre zlepšenie kvality hry, som ochotný počkať.
    • jj jsi imbecil *1* Ted u každého odložení hry budeme zminovat Ubisoft a jeho nedodělané hry...
      Fakt klobouk dole... Jeden bod pro Ubisoft, protože všechno špatné je pro něco dobré - hráči (imbecilové) budou štěstím bez sebe z odkladů her... celkem síla...
      • ty si kus kripla běž se zabít a nebo se běž obětovat imgrantům a oni ti uříznout tu tvoji špatnou hlavu
        • jj a ted každej imbecil bude něco kecat o imigrantech a rezaní hlav..... ČR - národ imbecilů *1*
          • Tohle může napsat pouze němcofil a sluníčkář bez názoru. Že byl tvůj oblíbený prezident Havel?
            • Já nemám žádného prezidenta... zato pár oblíbených králů by se našlo *6*
      • Vsadim se, ze pri psani tohoto prispevku jsi se tvaril asi takto http://cdn.bgr.com/2014/11/assassins-creed-unity-glitch.jpg :D
    • Neee, to by si prece nikdy nedovolili :D https://a248.e.akamai.net/f/50/31/6/static1.gamespot.com/uploads/original/1544/15443861/2732023-289650_screenshots_2014-11-11_00006.jpg
  • Mart9
    To je sranda, jak často se hry odkládají. Řeknu srpen, vydám v září, ještě si šplhnu u hráčů, jak to chci vyladit, a mám článek a tím i reklamu zadarmo. Bingo.
    • To je sranda jak na to nadavaji lidi, kteri tu hru nekoupili, zatimco lidi kterych se to opravu tyka jsou uplne v pohode, chapou ze je potreba par tydnu navic a v klidu si pockaji ;-)
      • Mart9
        Právě jsem to napsal, že si u fanoušků dokonce šplhnou a ještě mají reklamu zadáčo.
        • Takze podle tebe meli radeji vydat verzi ve ktere jsou game braking bugy nez vydani o par tydnu odlozit a vydat verzi, ktera funguje jak ma ? Nejak mi unika jakou navrhujes alternativu.
          • Mart9
            Vše jde podle plánu, jen oznamují vydání měsíc dopředu, aby to pak mohli jako by odložit kvůli tomu, jak se snaží pečovat o fanoušky a chtějí jim dát vyladěnou hru. Článek navíc je reklama zdarma.
            • Mart9
              Elvis je mrtev, smiř se s tím už.
            • A dvojcata si amici shodily samy a Elvis jeste zije nekde v Argentine, ne? :D
            • Mart9
              Nepochopils. Interně je naplánováno na konec září, ale oznámí to na srpen. V srpnu řeknou, že to chtějí ještě vyladit, všude o tom vydají článek a interně si jedou plán na konec září.
            • Aha, no vidis to dava smysl. Radeji budou o dva mesice dal platit vyvoj nez hru vydat a prijimat platby z prodeju, kvuli tomu aby meli "reklamu zdarma". Fakt ze az hra skutecne vyjde tak se jiste objevi jako featured na uvodni strance steamu coz je podle me daleko ucinejsi reklama budeme ignorovat.
    • Niektoré veci skrátka nevieš odhadnúť a objaviac sa až v procese testovanie. Môžu to byť úplne obskúrne chyby ktoré sa ťažko odstraňujú a preto to chce čas.


      A ta reklama "zadarmo", nie je úplne zadarmo, predlženie vývoja tiež niečo stojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit