Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu je delší video s českými titulky, kdyby někdo chtěl.
    https://www.youtube.com/watch?v=AQA0xB2_Guk
  • nevim, prijde mi to takove nijake a kouka z toho amaterismus na sto honu, a třeba zasazeni do nejakych kancelari tomu taky zrovna nepridava. Kdo by chtěl skutecne hardcore dungeon crawler tak at si na steamu poridi Elminage Gothic, tam skutecne slovo hardcore sedi jak rit na hrnec:) Samozrejme tady na games ani nevedi ze něco takového existuje *7*
    • Koukal jsem na to na steamu a je to nejaky japonsky ci co. Ti nedelaji dobra RPG, nelibi se mi ten styl. A co jsem videl na traileru, tak souboje atd. nic moc - Might and Magic Legacy a Grimrock mnohem lepsi. Ja si pockam rok dva na Grimrock 3 :-)
      • Elminage je původem z PSP, systém hry a souboje jsou naprosto dokonale a hra neodpusti jedinou chybu nebo zavahani, zpracovani je zakladni, ale muzu zarucit ze po par hodinách a pochopeni celého systemu ti to bude srdecne jedno:) Mimochodem systme vychazi z her jako Wizardry 1-7
        • Hmm, jsem lehce premluvitelny, tak uvidim, mozna zkusim :-)
  • Tak vypadalo by to hezky az na to, jak v clanku pisi, ze budou nahodne generovane dungeony. Nahodne generovane cokoliv ve me vzdy vyvola spise odpor, protoze mi prijde, ze si autori nechteli dat tu praci dungeony rucne vymodelovat. Kouzlo dungeonovych her spociva prave v level designu. Nahodne generovane potvory, to uz je prachsprosta mlaticka neco jako dnesni MMORPG.
    • Nahodne generovani nemusi byt ciste zlo - (napr u spelunky diky tomu perfektne funguje znovuhratelnost)
      Na druhou stranu si nedokazu predstavit ze hadanky v dungeonu pujde rozumne generovat.
  • no neviem, narozdiel od grimrocku su tie suboje nejak priliz staticke. (hoci sa priznavam, ze prave drtim Wizardry 8) *1*
    • tak kdo hrál a dohrál Wizardry 8, tak mu potom každý crawler připadá jak náhražka.
      • No vidíš... já bych to samé řekl o Dungeon Masteru či Lands of Lore..
        • pravda, Wizardry 8 nebyl klasický crawler, ale měl zas ultimátní soubojový systém.
          • + imba faerie ninju s cane of corpus *5*
          • Jéé, a rozvedeš to pls? V čem ultimatní?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit