Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby mi nekdo prilozil zbran k hlave a rozkazal mi, abych vybral jednu a jen a pouze jednu hru, kterou povazuju za nejlepsi, jakou jsem kdy hral, vybral bych TLJ. Nejsem si nicmene uplne jisty, jestli mi stoji za to si kazit zazitek nejakou telefonni verzi, na to je to pro me mozna az moc velka srdcovka =).
  • Mate tu nekdo koupeno? Je hra v puvodnim rozliseni a na ipad retina tedy rozmazana? Hral jsem takhle predelanou Syberii a bylo to hrozne :(
  • Tohle si můžou strčit vědí kam. Proč tyhle pecky nereleasujou na dedikovaný handheldy, kde se to dá rozumně ovládat? Třeba bioshock 1 bych na dotykáči hrát opravdu nechtěl
  • ne jedna z nejlepších, ale TA nejlepší.
    sice už je to řádku let, co jsem ji hrál, a dohrál jsem ji bez jediného nahlédnutí do návodu, ale pořád ji mám v hlavě jako nejlepší adventuru všech dob.
  • v pc mě spokojeně vrní i5 4690k a gtx 980, na disku leží AC unity,far cry,civilization,a já právě dohrál The Longest Journey,jedna z nejlepších adventur vůbec,jen to rozlišení 640x480 bylo trošku pekelný,ale zvyknout se dá na všechno
    • proč nemaš i7 když už maš takovou highend grafiku
      • Draken69CZ
        Protože na hry je to zbytečnost?
        • ty se v tom tak houby vyznaš když maš takovej slabej procesor a v budoucnu budeš menit kartu za silnejši tak ti procesor bude brzdit tu grafiku proto je dobre mit lepši procesor aby vydržrel i do budoucna ty lamo
          • Draken69CZ
            *1* jasně Pepo, koukni se někdy na nějaké porovnání rozdíl je minimální, stačí mít 4 jádro a vysoké takty, tak se zase uklidni ty odborníku.
            • Draken69CZ
              Není ostuda se zeptat zkušenějších když si v něčem nejsi jistý *3*
            • Tak ted si pripadam jak idiot, ze sem kupoval i7 :(
            • Draken69CZ
              A co potom za 3 nebo 4 roky *7* Změní se platforma o bude výhodnější koupit něco nového než živit ten starej high-end, mám první generaci i5 přetočenou na 3.9 a nové grafice pořád stačí. i7 přidává "jádra" a vyplatí se u paralelních výpočtech, za pár let zase bude výhodnější koupit i5 než i7 když půjde o hry, ta i5 je na to dělaná aby si měl větší výkon než i3 a zároveň byla dostupnější než i7 oni v Intelu vědí jak to nastavit aby pokryli všechny zákazníky. Znova pro upřesnění říkám že i7 je zbytečná, ale neříkám že není výkonnější.
            • Dnes je ten rozdil minimalni. Bude takovy i za rok? Za dva?
    • Draken69CZ
      Jestli tě to trápí rád s tebou PC vyměním :)
    • Taky jsem ho před týdnem dohrál. Až na to padání FMV sekvencí a crash na policejní stanici to bylo stále super. Jsem zvědavý na Dreamfall Chapters, který jsem si nadělil předčasně k Vánocům, ale ještě jsem se k němu nedostal.
      • a ta trapna hadanka s kačenkou kleštemi naplasti a šnurou abych ziskal klič no to jsem musel najit v navodu
      • ja mam koupenou verzi z gogu a ten bug na policejni stanici i vsechny ostatni problemy jsou tam vyreseny, jeden klik instalace,druhej klik spusteni hry a vse bez problemu az do konce,cestina funkcni perfektne az na ten prolog,kterej neni prelozenej (cca 10 vet)
        • Taky mám koupenou GOG verzi, ale problémy zůstaly. Hotfix na policejní stanici navíc nešel na GOG verzi nainstalovat :-/
          • u mě zas gog verze příšerně problikává. to je na epileptický záchvat.
          • doporucuji spise verzi na Steam, mam oboji a steam je novejsi, ma i hezci font textu.. Verze GOG zklamani, ale zase je u toho spoustu krasnych artworku..
            • font jde zmenit prepsanim dvou slov v gui.ini,coz jsem udelal jako prvni jeste nez jsem zacal hrat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit