Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady to někdo neunesl...
    • Jo, nějakej soulsboy to tady pěkně proklik... kdo to asi byl...
    • Ale proč, všichni se shodneme, že je Dark Souls celkem ok hra. Jasně, je to dost grind a klišé ale aspoň je to o něco míň kýčovitý než ostatní japonský hry a taky se jim povedlo udělat z chyb přednosti (chybějící ai neni bug, ale fíčura) ja bych to na sklonku života té série hodnotil pozitivně *4*
      • Radši dal klikej, pokud té to naplnuje
        • píšu z tabletu bez myši, klikat nelze, ale můžu si cvakat stylusem, když ti to udělá radost *4*
          • To má být vtipné?
            • vtipné a pravdivé! nemáš být náhodou ve škole?
  • A jakpak se to hraje offline?
    První Darksy jsem v offu dál, u pár bossů jsem vyvolal npc, aby odváděl pozornost, ale jinak cajk!
    • Odehrál jsem Demon's Souls i Dark Souls offline a je to lepší. Svět není zaplevelený vzkazy, vypadá to tak líp. Ani jsem nevěděl, co tam znamená online. Když jsem pak připojil PS3 k netu, hned na mě v Dark Souls vyběhl nějaký člověk. Běhal jak čamrda a roleplayováni, na které jsem byl zvyklý z offline bylo pryč. Takže za mě žádná ztráta. Navíc i když jsem pak hrál Démony mnoho hodin online, nikdo se nepřipojil, jen byl bordel že vzkazů.
      • Já vždy zapínál online, když jsem chtěl hrát pvp, taky nemám rad ten pocmarany svět, ale zase chápu, ze kdybych hrál první souls bez wiki, tak ty notes uvítám :)
    • v pohodě, jen nejde udělat platina, jestli si dobře pamatuji...
      • Jde, naopak, doporučuje se hrát offline. Kvůli tendencím.
  • bych jim za remake utrhl ruce. ta atmosféra z toho teče hektolitrama do teď..., navíc to mělo i nejlepší řešení váhy ze všech souls her...
    • Ta hra remake nepotrebuje.
      • Přesně, vždyť je ke koupi na PSN, Blu-Ray verze z Evropy, Hongkongu i USA, pro jazykovědce i z Japonska, výběr je velký.
  • Čas na PC port s custom servery. *4*
  • Zajímalo by mě, jak se s tímhle vypořádá Blizzard u Diabla 3, který je taky na PS3. První Diablo má servery pořád. :)
    • a vyšel na PS3 vlastně ten datadisk? tam je podpora od Blizz docela malá...
      • Jo, na ps3 i x360, dokoce tam pořád vychází i patche (se spožděním). Akorát jde o to, že tím, že to má i offline, tak tam jsou trochu jiný úpravy a mechaniky, jiný dropy, staty na itemech atd., takže musí konzolovou verzi řešit zvlášť a to sem fakt zvědavej, jak dlouho jim to vydrží.
    • Diablo 3 vyšlo i na PS4 / PC (a buh Vi na co vsechno jeste), takže no fear ;) A nemyslim si ze PS3 a PS4 maji jiny servery.
      • Hlavne PC verze je online only, ale na konzoli jde hrat i offline? Je to tak?
        edit: Jo vidim, pises to dole. Tak proste vypnou servery a budes z toho mit singlplayer nebo lokalni coop. *15*
      • PC to sice jistí, ale spíš mě tak napadlo, mají pověst, že podporujou hry dlouhodobě, takže budou muset dělat patche a provozovat servery na PS3 i když bude třeba PS6. Nebo holt budou muset dělat porty na každou generaci. Docela si na sebe upletli bič s konzolovou verzí. Prachy z toho sice vytřískali, ale to nic nezaručuje. Taky se na to můžou komplet vykašlat.
  • pohoda, až vyjde PS5 udělaj remaster a pak ještě jeden na PS5 Pro *4*
  • Mart9
    Kdyby to někdo hrál, tak to nevypínali.
    • ringmancz
      tak si tu hru pusť a uvidíš, že to "nikdo nehraje"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit