Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak snad budou prodávat přes GOG ...
  • Není divu, že Island momentálně zvažuje stáhnutí své přihlášky do EU. Byrokracie je znak nezdravé společnosti. Tedy né že by ta naše byla kdovíjak zdravá, ale jedna rakovina se léčí lépe jak dvě.
  • tady je samé EU EU bla bla ,ale kdo diktuje EU pravidla ? Přeci Washington dc.
    Je to samé jako zákaz prodeje a vývozu do Ruska , všechny Německé firmy(a nejom ty německé) se stáhly a místo nich nastoupily firmy Americké , a nejhorší na tom je , že všichni tomu ještě tleskají a je jedno jestli to je němec polák čech nebo francouz , hlavně že se ukázalo tomu zloduchovi (putinovi) jaký sme všichni blbci , východ už za ropu neude platit dolarama tak USA potřebuje novou komoditu za které se dolarama bude platit. V EU v budoucnu koupíte AAA titul za cca 1700,- a když půjdete na net a koupite DIGI verzi v USA tak vás to vyjde na cca 1000,- až 1200,- . jinak nevidím důvod proč by stím šachovali
    • Kdepak Washington, ale židovské lobbystické neziskovky. Běžte se kouknout na youtube co řekla Barbara Spectre o budoucnosti Evropy a evropských národů. 'One Sweden' rules them all.
  • Se preci mohou registrovat do Mini One Stop Shop (MOSS) a dal podavat priznani k DPH jen v CR.
    • Zjevne nechapes, voco go. To neni o tom, ze bys musel podavat priznani jinde, to je o tom, ze musis vyplnovat lejstro, kde musis rozepisovat kolik si ceho prodal do jaky zeme, a pochopitelne uz pri nakupu musis dotycnymu priuctovat spravnou DPH, coz znamena, ze musis zjistit , odkud je, coz nemas prozmenu jak.
  • Proc si proboha nezalozite za par set Euro firmu v Karibiku?
  • Imo by stacilo, kdyby si na web napsali prohlaseni, ze prodavaji vyhradne do CR, a dal to neresili. Stejne nakoupit "v nemecku" s jejich (19%) DPH umi i pomerne slusnej mamlas. Jestli je nekde DPH jeste nizsi, tak se holt virtualne vsichni kupci presunou tam, a budou kupovat s jejich DPH. Podle regule je v EU nejnizsi "standardni" sazba 15% => vsichni budou kupovat za 15%.
  • evropský sr.čky co padaj jen na obyčejný lidi. klasika
  • Jack1947
    Aha evropské zákony = evropská (zkurvys...) unie. Dál netřeba nic psát. *11* *12* *16*

    Vždyt to vidíme u nás, samé standarty bla bla aby všechno bylo hezky poevropštěné a pak to takhle dopadá.
    • Vidíš li kolem sebe samé standarty pak: a) žiješ ve vojenském muzeu b) neumíš pořádně česky c) trpíš dosud nepopsanou formou fóbie z vlajek. No offense :)
      • Jack1947
        Standardy lol, já myslel evropské směrnice standardy a né standarty jako vlajky. *15* I když ona i ta Eu standarta stojí pěkně za zlámanou bačkoru.
        • Pak jsi myslel standardy. Každopádně přiznávám, že šťourat se v tom bylo ode mě trochu zlomyslné a hodně hnidopišské. Jinými slovy vylil jsem si svoji denní dávku jízlivosti na tebe, takže promiň, ale nedokázal jsem odolat. Ovšem na druhou stranu když už chci na něco nadávat, pak působí věrohodněji, když aspoň vím jak se to píše...sakra už zase začínám :)
          • Jack1947
            Vylil na mně? ale ne to je v poho... o nic nejde. Then who gave a s*it... protože to češi podle mne neřeší už vůbec. (Už jsem si zvykl, být středem "útoků".) Tohle se ale nedá ani považovat za nějaké to... vylití vzteku.
    • Přesně, jinak se to nazvat nedá. Když si tam pobíhají lidi kteří nemají ani licenci nebo pravomoc, to mluví za vše
  • Ako ste si dovolili oznacit Steam za DRM vy konzolovi trolovia v redakcii!!!! :D
    • walltar
      Je pravda, že steam jako takový není DRM. Například steam verzi KSP můžu spustit s vypnutým steamem jen kliknutím na jeho exe ve složce. Jaký je tady problém tohle udělat i u jiných titulů?

      Pokud teda neberou, že si musím založit účet (ale to bych potom mohl brát jakoukoliv digitální distribuci jako DRM).
      • tomocz
        Kdyby jen ze složky... ale jde to i ze složky Steamu zkopčit na flashku a pařit na PC, kde Steam vůbec není :)
  • Můžu se zeptat, kdy vydáte recenzi na JULIA Among the Stars?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit