Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď když nad tím tak přemýšlím tak se autorům vlastně povedlo vyrobit kyberpunkové DwarfFortress - je to sice super, ale nikdo to neumí hrát :)
    • Co je na tom tak těžké?
      • Prvních 6 hodin hry? :) Já jen reaguju na ty dole a tu hromadu skazek kolem uživatelské nepřítulnosti. Ale v podstatě to chce jen trochu trpělivosti, což dnes je trochu demode.
        • Ejmén to det *1*
  • Jedna z nejzajímavějších her co jsem hrál... hodně atmosférická a pocitová záležitost. Sice to může působit zmateně, ale stojí za to.
  • To je hra, u které jsem vydržel zhruba 10 minut. Absolutně jsem nepochopil o co gou. Což je hlavní problém. To, že je škaredá jako noc, by jinak nevadilo. Tady je to bohužel smrtící kombinace.
    • No popravdě jsem z toho také nebyla nijak moudrá. Přítel si to po vydání zakoupil, tak jsem to měl příležitost chvíli hrát, ale nepobrala jsem z toho příliš mnoho. Jestli jde hlavně o coop anebo single, z ovládání jsem byla na větvi, no zkrátka zmatek nad zmatky. Velká škoda, přitom to vypadá na první pohled tak strašně lákavě.
      • Ono je to totiž víc hardcore RPG než cokoliv jiného a navíc to nemá pořádný tutoš ani návod ale hodí vás to rovnou do vody s tunami mechanik o kterých člověk ani netuší (detekovatelný pach přenášený ventilátory o_O).
    • Stran hraní je to nanic, ale představu o úmyslu autorů si uděláš: http://angryplayer.blogspot.cz/2011/08/eye-divine-cybermancy-prvni-dojmy.html
    • Ja to mam nainstalovane uz dlhsie a hral som iba 30min. Tiez ma to nejako nechytilo.
  • Vypada to desne ...jak Painkiller..
    • Správný kyberpunk musí vypadat jako když mlátíš hlavou do klávesnice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit