Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mozna si to nekdy zahraju....na pc. Protoze ani kvuli tomuto si konzoly neporidim. Az u nich budou bezne periferie klavesnice+mys a ovladani her delane pro ne, pak teprv nastane u me cas pro jejich koupi...
    • Ty děláš jako kdyby ta klávesnice a myš nějak extra zlepšovala požitek ze hry.
    • Na 99 % tohle na PC nevyjde. To je jen zbozny prani par hracu..
  • Nikdy jsem na konzoli (krom psp) nehrál a ani mě to netrápí (snad jen read dead redemption a heavy rain) ale tohle je důvod proč si od kámoše pučím ps3.....žeby ještě existovala studia která přicházejí s něčím novým a originálním, tahle hra proste nemůže dopadnout špatně (to by se muselo neco hrozneho stát). jsem nadšen ! hlavně implementace mimiky (z tech. traileru), smysl pro detail....nádhera, tleskám a teď už asi rozněžněně žvatlám blosti *5*
  • Hra jak má být :)
  • Dekujeme Rockstar ze jeste s par vyvojari mate koule.
  • "přičemž do ruky bere pistole, pušky, kulomety a dokonce i samopaly." co je na samopalech tak neobvyklého, že "dokonce i"? To už by mně spíš udivil ten kulomet, kde k němu jakožo policajt-detektiv přišel... :-)
    • posila
      smazáno autorem
  • Zni to cim dal lepe :o)

    A k tomu obrazku snad jen:
    http://fuuuucomics.com/wp-content/uploads/2009/12/Orange-and-Blue-Contrast-FUUUU.jpg
    • Podle barevné teorie, konkrétně princip komplementárních barev, právě oranžová dobře doplňuje modrou. O nic víc nejde.
  • "Když si k tomu přimyslíte ještě obvyklou dávku těch nejsprostších nadávek..." tak je na co se těšit.
    Snad se to nedostane do rukou děckám.
    • Cajk
      Samozřejmě že ano:)
  • na tuhle hru se fakt teším, rockstar jde očividně dopředu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit