Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prave jsem dohral pribeh, a dobre jsem se bavil, takze repeteee
  • Jack1947
    Hrál jsem to na mobilu z nudy a nakonec nedohrál(Guardian), tak snad tohle si zahraju a dopařím takové menší intermezzo před opravdovým Tombem mi vůbec nevadí, proč ne? *4*
  • Kooperativní TR s úžasnými puzzly? Proč ne *4* Už TR:GoL byl perfektní. 2 hry v jedné. Sice stejné lokace, které se ovšem v singlu hrály naprosto odlišně než ve výborném coopu. Těším se na pokračování, jen aby ta akce nebyla až moc hektická.
  • Hrál jsem všechny TR co kdy vyšli ale ten guardian šel s pc hned pryč a tohle taky neřeším tohle není tomb raider, když budu chtít hrát diablo tak lognu diablo
    • maros.goc
      Kde v nazve hry vidis slova "TOMB RAIDER"?
  • Další coop? :-/
  • Dokud nepotvrdi verzi pristiho plnohodnotneho Tomb Raidera pro PC a PS4 tak toto zcela ignoruju. Me penize uz neuvidi.
    • Tohle neni Tomb Raider :) A s Tvejma prachama si dělej co chceš, všem je to jedno :D
  • BoB.2
    Guardian of light mě fakt bavil.
    • XXDarthVaderXX
      Já to nehrál, ale vím o někom, kdo to hodně žral :-) A ten těch her má fakt hooooooooooodně(když myslím hodně, tak hodně) a zrovna tahle ho hoooooooooooooooooodně bavila.
      • XXDarthVaderXX
        Dostat mínus za názor a hlavně pravdu...to snad jde jedině na diskusích Games a Novinkách :-DDD
    • to jo mě taky a to jsem to nedávno koupil asi za 50 korun v nějakym výprodeji.
  • Mato1987
    Úprimne sa priznajte koho bavil guardian of light viacej ako nový tomb raider? Nehovorím, že guardian of light nie je dobrá hra, práve naopak je to veľmi kvalitná hra, ale novému tomb raiderovi nesiaha hrateľnosťou a produkčnou kvalitou ani len po členky. Veľa sa vás asi vážne nenájde, ja osobne som z celého toho fiaska ohľadom kupovania si "exkluzivity" naozaj sklamaný a zároveň dodnes nechápem rozhodnutie vedenia crystal dynamics rovnako nevydať definitive edíciu aj pre PC.
    Preto tento nadchádzajúci titul už len z tých dôvodov bojkotujem, keď už nič iné nezmôžem.
    • maros.goc
      Guardian of Light je krasna adventura s mnohymi puzzlami, Tomb Raider (2013) je tazka sraczka ignorujuca svoje korene a vydavajuca sa po modernom chodnicku vystavanom z qte, wow scen, nelogickosti a tonami vystrielanej munície....

      Zaver? Guardian of Light je lepsia a zaujímavejsia hra
      • Mato1987
        Ty si ale riadny rebel, máš síce miene simplexné uvažovanie, ale som rád, že ti to aspoň nebráni vyjadriť si svoj názor.
    • XXDarthVaderXX
      Stačí mi začátek. Ehn, Guardian není Tomb Raider. Člověk to tak brát nesmí. Mohla by se ta hra jemenovat třeba i jinak, ale to nic nemění na tom, že některé hráče zaujala. To by ses divil, jednoho znám a toho ta hra bavila víc jak Tomb Raider *3*
      • Mato1987
        To všetci vieme, ale aj napriek tomu, tej hre dali vývojári názov lara croft, čiže podobnosť a určite súvislosti tie hry majú.
        • XXDarthVaderXX
          Tak bych to nebral. Je tam postava Lary, ale máš tam i toho indiána či co to je.
    • Kozy
      Mě, taky jsem hrál s bratrem. Zato novej tomb raider mě vůbec nebaví, jako jo, kouká se na to hezky ale do hraní se musim vysloveně nutit.
      • Mato1987
        Vidíš u mňa je to úplne opačne, ja som guardian of light dodnes neprešiel a reštart tomb raidera som prešiel už aj 3 krát dokopy....keby sa crystal dynamics rozhodli vydať tú definitive edíciu aj pre PC tak by som ju kľudne za nejakú nižšiu cenu aj kúpil.
    • Ja som hral Guardian of light s bratom v coop rezime na PC+TV a bola to vyborna zabava. Novy TR 2013 ma tiez dost bavil. Ale tazko porovnat, ktora hra je lepsia - obidve su pre mna super.
      • Mato1987
        V coope to môže byť sranda, ja som to hral sám a nudil som sa u toho nehorázne, asi po hodinke a pol som to prestal hrať a už nikdy som sa k tomu nevrátil..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit