Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně by zajímalo, kdy začnou zveřejňovat počty hráčů. Všimněte si, jak každá "pecka" kterou se kdy chlubili nemá absolutně žádné číslo.

    Metro Exodus bylo do pár měsícu na MS Store, čož svědčí o tragických prodejích a dát to kamkoliv jinam by jen potvrdilo, jací břídílové to jsou, k Borderlands 3 zase jen, že nejvíce prodejů je online, ale už bez rozdělení na Epicfail store a konzole atd.

  • Radkaa

    Hlavně že dávají hry zadarmo.😇

    • Jack1947

      SOuhlas hry které si tam naskládám a neváím jestli budu hrát ale neříkej nikdy nikdy že ;)

    • Marines
      No jo, jenže co bývá zadarmo, bývá ta nejdražší věc na světě....?!!!
  • Takže pár blbostí co nestojí ani za řeč, nebo tu snad někoho zajímá Thajština? Jak je to už dlouho od spuštění a pořád neumí nic, co uměly indie obchody od svého spuštění už někdy před osmi lety, kdo pamatuje třeba Desura, tak ví. Je sranda vidět Epic, jak se v tom plácá a absolutně nezvládá. Co by dnes zvládla skupinka studentů jako brigádu přes léto, Epic prostě nedává.

    • Row

      Thajstina potencialne zajima asi 68,5 mil obyvatel... jinak asi nikoho no... 😂

      Ale faktem je, ze absolutne nechapu absenci treba toho nakupniho kosiku... to si chce clovek koupit hru a k ni DLCcka a plati to treba 5x, pekne jedno po druhem... absurdni 😠

    • Odborník promluvil... Thajstina nás asi samozřejmě nezajímá, ale jinde ji asi ocení. Pak by mě zajímalo, co je 'brigáda pro studenty'.... 

  • madPav3L

    Čekal jsem nějaký dlouhý seznam toho co přidali a ono nic, jenom takové plivnutí... takže defakto žádná změna.

    • TheSuffering

      No Epic je, jakej je, ale ze Steamu se postupně taky klube pěkná sra*ka. Tím novým vzhledem to neskutečně zprasili, vypadá to jak druhý facebook.😬

      • Jack1947

        SOuhlas a to testovali v betě fuj🤮

      • Vzhled je subjektivni, stary design byl horsi nez toto a byl pro me i mene funkcni, tady pridali funkce, ktere oceni majitele knihoven s monha hrami, navic jsem nedavno videl metro skin aplikovany na novy vzhled, takze upravit rozhodne pujde. Mnohem vesti problem bych videl s tim, ze to zere dost prostredku, protoze to jede na chromiu, coz urcite neoceni majitele notasu, kterych nebude malo viz. steam hw survey.

        • TheSuffering

          Tak samozřejmě je to subjektivní, na druhou stranu pro mě je Steam jen nutné zlo, které potřebuji, abych si mohl zahrát, takže u mě plní funkci jen té herní knihovny - potřebuji jednoduše koupit, nainstalovat, spustit, nic víc. Oni z toho dělají Facebook.

        • Funkce fajn, ale tak nějak mi to přijde nepřehledný. Asi si prostě zvyknou, jako vždy. Každopádně na tom prý dělali roky, takže s ohledem na to mi přijde výsledek vcelku nic moc... 

          • TheSuffering

            Samozřejmě že si zvykneme, nic jiného nezbyde. Když na tom ale dělali tak dlouho, mohli zachovat i starší vzhled a nechat hráče, ať si vyberou.

            • Jack1947

              Kdyby měli 2 verze starou novou tak by každý přepl hádej na kterou 😀😛

              • Reakce na příspěvek:

                Osobně bych přepl na tu lepší. Já nemám problém přijmout nové věci. Ale každopádně po letech vývoje bych čekal, že vlastně udělají úplně komplet nový design a upřímně, Steam potřebuje i pár úprav dole pod kapotou... Teď Steam co se týče designu není vlastně jeden celek. Store vypadá jinak, knihovna taky... Community hub taky... 

                • TheSuffering

                  Reakce na příspěvek:

                  Proto jsem se na ofic. fóru na Steamu ptal, jestli je náhodou nekoupil Mark Zuckerberg.😀

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Mám radši staré pořádky a ne aby mi ta vzsázeli další cihly nebylo to otravné už na Windows 8.1... proč to cpát sem nemluvě o přehlednosti a když chci něco odinstalkovat musím se prokliat přes vlastnosti trochu opruz... příjde mi to dost beta no spíše ALPHA

                  • Reakce na příspěvek:

                    Přesně tak, přijde mi, že některé věci jsou prostě najednou hůř dostupné. Odisnalování je teď aspoň pod položkou "spravovat", ale i tak prostě. mno nevim nevim. PRostě za mě se tohle také moc nepovedlo... :( Konzerva nejsem, ale tohle prostě intuitivnější není ani náhodou...

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Třeba to zase předělají 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit