Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    Tak jsem to hrál a ...ono to hrát jde , dokonce jde pokračovat kupředu . Jasně zbraně neseberu , musím hledat cestu přes tábor místo abych přelezl nízký plůtek ...ale doprčic tohle a spousta dalších dnešní již nepochopitelných omezení měl i MGS jen se hrál v jiné době :D . Herní mechanismy jsou opravdu deset let za zenitem ....ale zase k tématu mi to sedne a je jen chválihodné , že berserker se konce hry nedožije .

  • Bumtaratabumbumbum

    Když bych vzal v potaz jenom text recenze, tak bych čekal, že to dostane tak čtyřku. Nějak jsem měl za to, že aby hra dostala dvojku, tak by měla být téměř nehratelná (a to včetně téměř nespustitelná). 

    • maros.goc

      kolko takych hier dnes ale vychadza? treba prehodnocovat hodnotiace skaly

      • Bumtaratabumbumbum

        Tak to asi nesouhlasím. Takových her, podle mě, vychází velké množství. Jsou to často přesně takové ty polorozbořené hry, které zaplevelují steam a obvykle si je koupí tak 200 lidí. Jen ty hry se prostě tady nikdy recenzovat nebudou. To ale neznamená, že s nima by zdejší škála neměla počítat.

        • Jack1947

          Ty nikdo tady nehraje ale...

          • Bumtaratabumbumbum

            Je obecně v podstatě skoro vůbec nikdo nehraje a to nejenom tady. To je ten důvod, proč tu nejsou recenzované, ovšem ta hodnotící stupnice s takovými hrami počítá, a právě proto se tu téměř neudílejí jedničky, dvojky a trojky a jen sem tam nějaká ta čtyřka.

  • Inquisitor

    Za časů starých Levelů a Score, mě nejvíc bavilo číst recenze na ty největší srajdy :D

  • victor

    Já si to koupil právě kvůli kombinaci Front mission a MGS ....  Zatraceně hlavně Front Mission  by zasluhovala restart v podobě klasických strategií místo těchto spinoffů .Na druhou stranu , najde se u nás někdo, kdo tuhle hru alespoń dohrál tak daleko aby v ní pilotoval prvého wanzera ? 

    Achievementy za postup hrou budou asi cennější než odměna recenzenta  :D  

  • kkING

    to musi byt tedy povedeny kus

  • flash789

    Me se zda ze to pan recenzent krapet prehani, zas takova blbost na 2/10 to neni.

    • Ani nie. Za tu hru chcu plnu sumu AAA hry - 60 €. Indie vyvojari dosahuju lepsiu kvalitu po kazdej stranke s nizsou cenou...

      • flash789

        Takze kdyby to stalo 5 euro dostane to desitku?..meles kokotiny:)

  • exmaxx

    Dvojku tady vidim snad poprve. 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit