Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla tam geniální hudba si pamatuju.
  • Co je zac takovy ten relativne nedavno vydany Outcast 1.1? Puvodni hra jen nejak lehce predelana pro nove pocitace?
    • Áno, pôvodná hra, trochu možno vylepšená grafika (neviem porovnať nakoľko a či vôbec) a hlavne plynule funkčná na nových systémoch.
      Nakoľko si pamätám, tak je všetko také ako bolo predtým, len je prispôsobené ovládanie a pridané Achievementy.
      Prvá hra s otvoreným svetom, ktorá vyšla ešte pred Morrowindom, ale nedostalo sa jej zaslúženého uznania. Vlani som na Steame kúpil a prešil Outcast 1.1 a aj popri súčasných hrách ma stále dokázala vtiahnuť (hoci áno, je to stará, kockavá grafika). Jedna z najlepších hier vôbec.
      • mas tam neomezeny rozliseni, ale chce to rádny CPU pro 60fps. Na fx8300 mi to 1920*1200 nedá, spíš neco okolo 1600*1200. Nejaky veci sou tam vylepseny, menu, ovladani myslim apod, jinak je to ta stara hra furt.
  • Pamatuji když to vyšlo, že to bylo jaksi náročné a na v té době normálním PC mi to šlo zoufale.
  • Pokud to bude skutečně remake (tj. stejný příběh, postavy atd.), tak se moc těším. Pokud to bude "uděláme s klukama něco jako byl Autkást tehdy, to bude pecka!", tak to nechci.
    • Ma to byt fakt remake. Nebo spis by se dalo rict hodne propracovany remaster. Takze hra by v zakladu mela byt fakt stejna. Ale vsechny modely, animace apod predelane do dnesni grafiky. Koneckoncu slibuji ze opravi i nejake bugy z puvodni hry coz znaci ze se to nebude lisit kdyz musi resit stare bugy. Ale lokace, dej, dialogy apod maji zustat.
      • Dík za info! Jen aby to nebylo jako u System Shocku, kde jsem poslal peníze na remake 1:1 a teď se dočítám, jak tam klucí přidělají RPG prvky (ony tam nebyly?), udělají jinou hudbu a přidají spoustu cool věcí, co mají mazlíčkové rádi (snad prej i mulťáček bude).
  • exmaxx
    Super.

    Premejslim, proc me ta hra tenkrat tak chytla. Netradicni grafika (voxely + vektory). Super orchestralni hudba. Zadny vedeni za rucicku - bez si kam chces, bav se s lidma a z toho vydedukuj, kam asi jit. Skvelej zpusob hledani NPCcek - zeptej se jineho NPCcka a ten ti ukaze priblizny smer, kde onu postavu videl naposledy. Gamsaav! *1*

    A predevsim - prvni hra, kde jsem mohl nechavat stopy ve snehu *14* A ten mazec vodopad na konci! *8*
    • Farnham_The_Drunk
      Pamatuju si na recenzi ve SCORE od Honzy Eislera a na ty krásné screenshoty. A taky si pamatuju, že to mělo naprosto příšerné ovládání, a když si to pamatuju i po 17ti letech, musel to být vážně horor :)
      • Před týdnem jsem si to zkoušel zahrát a máš pravdu. Na to ovládání už jsem asi moc zhejčkanej, takže si radši počkám si na remaster.
    • C-BEAM
      já jsem na Outcast narazil přes demo v časopise v době kdy letěl Stargate, takže když jsem se dostal k bráně nadšeně jsem začal přemýšlel kam mě zavede. Kouzelná doba, skvělá hra ...
  • Tak na tohle se těším, originálku mám v šuplíčku. Později jsem si koupil Gog verzi. Ten čas u téhle gamesky nelituju. Kdo nehrál a chtěl by zkusit, tak vřele doporučuji. Doufám že tu předělávku nezmrší. *3*
  • Sleduju ten projekt nejakou chvili po tom, co vysla verze i na steamu.. tesim se :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit