Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Přeji si, aby tahle epická série končila pátým dílem ve kterém všichni čtyři jezdci, v ultimátním coop režimu vyjedou do poslední bitvy... Btw Vždicky jsem si chtěl zahrát third person Diablo, ještě by to chtělo přidat Hardcore obtížnost ve které se na vás poženou hordy nepřátel...
    • Přesně tak, nedávno jsem hrál Devil May Cry 4 na PC, a pořád sem si u té hry říkal, jak moc mi tam chybí ten RPG prvek.
  • Mozna to nekdo bude povazovat za kacirstvi,ale celkem rad bych do tehle hry videl kooperativni multiplayer, treba v nejakem DLC.

    Smrt + Valka by bylo hezke kombo *14*
    • BoB.2
      Myslím že hrat za hladomor by nebyla taková zábava.
      • RavenHolm
        Ukaž mi kde je v Darksiders univerzu Hladomor.
    • Nechcu kecat ale myslím, že bude. Pro 4, za všechny jezdce.

      http://games.tiscali.cz/tema/darksiders-jako-co-op-hra-pro-4-hrace-tvurci-o-tom-uvazuji-60187
      Ou, tak ne, možná přístě.
  • BoB.2
    Jen škoda že jako primární zbraň má jen ty kosy (Waruv meč je nepřekonatelnej) *4*
  • vice " RPG " prvku ma u me vzdy plus. prvni dil byla moc dobra hra a zvlaste pro PC hrace asi docela prekvapeni
    • mm jestli už to ale nebude moc "diablo like" nevím no jestli se to do téhle hry hodi a aby to nebylo postaveny tolik na předmětech jako diablo nebo třeba borderlands všude tuny trashe.. doufam že to dopadne nějak dobře
      • Stačí sa pozreť na dnešnú bleskovku z 15:30, ktorá naznačuje, že to asi aj dobre dopadlo ... *4*
  • Další hra, jak přes kopírák...
    • Spades
      To by mě zajímalo co kopíruje, protože GoW nemělo takové RPG prvky...
    • Aký to hodnotný a pravdivý príspevok! /sarcasm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit