Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, vzhledem k tomu, že první díl filmu Hobit byl neuvěřitelný pubertální odpad, tak bychom asi moc neměli čekat. Kdyby to radši udělali podle Tolkienovy úžasné knihy...
    • Jack1947
      Drahy neefektni, neefektivni a nudne ne tudy cesta opravdu nepovede. (kupodivu me se celkem libil. Skoda ze to skoncilo drive nez to vubec zacalo, chaopu na dalsi dily dalsich 150-180 minut a pak dalsich a pak si to treba muzeme pustit po letech "v celku". *15* )
  • michaliuz18
    skoro som zabudol ze aj na tento film nesmie chybat lego hra
    tak sa mozem zacat tesit aspon na lego hobit 2 a 3
    potom na lego marvels 2 a 3
    lego star wars 7
    lego spiderman trilogy
    lego všetko
    • Jack1947
      Potom jeste pribudou DLC s novymi postavickami a hrdiny sem tam nejaky ten pribeh. Mame se opravdu na co tesit. *4*
      • michaliuz18
        dovtedy by mohli nejak inovovat, zacina to byt stale o tom istom, spoliehaju sa stale len na to ze paroduju nejaky film a ludi to bavi
        • Jack1947
          Jo, jenze inovace v oblasti her ktere jsou z lega... to je ech trosku slozitejsi nez u jinych her. Stale plati... kdyz lidi nechteji vic, vic jim preci nedame. *3*
  • kubi-wan
    A proč bude hra pokrývat jen první dva filmy? Nebylo by lepší počkat chvilku, až bude ten třetí, aby tam byl komplet příběh? To jako pak vydaj hru "LEGO Hobbit 2", která bude obsahovat jen ten poslední díl? Nějak mi to hlava nebere... *7*
  • Jack1947
    U lega si rad odpocine nakonec vzdycky kazdy a jak rad. *4*
    • Lawliet
      Za to tvoje příspěvky jsou vždy u všeho a o ničem.
  • Už aby to vyšlo hned kupuji kombinace lego her a stredozeme musí byt zárukou kvality
    • Pán Prstenů se moc nepovedl, podle mně :)
      • Souhlas, nehrál sem všechny lego hry, ale přišel mi suverénně nejslabší a hrál se mi nejhůř.
    • Uz vysla puvodni trilogie
      • Lawliet
        Původní trilogie nebyla na poměry lega podle mě nic moc.
  • a co Lego Star Trek? na ten se pořád nějak zapomíná *1*
    • Podle mě je to tím (aspoň myslím) LEGO stavebnice star trek nejsou mají smlouvu se star wars. Star trek ve světe lego asi nikdy nezahrajem
  • Pete.palis
    těšim se *14*
  • LEGO hry jsou aktuálně nejvhodnější platformou pro hry podle licencí... Zaplaťe, vhoďte licenci, promíchejte a máte na pultech hru, která nebude vyloženě propadák.
  • BoB.2
    O tom nikdo snad ani na minutu nepochyboval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit