Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrával jsem jedničku, pokud byli lidi rozumní a sešel se dobrý komandér a taky alieni věděli co a jak tak to byly pěkné bitky, kolikrát se HIVE vybíjel na 3x :), báze se přesouvala apod...
  • Myslím, že je mezi námi spousta lidí, co to hrálo. Neviděl bych to tak černě, ale pravdu mají ti, kdož tvrdí, že na publicku si člověk moc nezahrál. V tom smyslu, že se lidé ( hráči ) nedokázali oprostit od stereotypu, naběhnu tam a vykosím co půjde, než mě oddělají. Byl to mod na kooperaci celku a zvlášť to platilo pro EMzáky a když se zadařilo najít dobrou skupinku lidí, tak co bitva, to zážitek, na který se nenzapomíná!!!
  • Jo natural selection byla velka sranda, sak taky je to mod roku na moddb, jen mel pri hrani clovek vzdycky pocit, ze na obycejnem publicu nikdy nezakusi pravy potencial a zaroven ze obliba neni zas tak velka aby se hrali kvalitni zapasy :(
  • Tohle vypadá takřka neuvěřitelné - jde to vůbec vybalancovat? Jinak je to podle mě ideální multiplayerová hra - sice si moc fanoušků asi nenajde a bude vyžadovat poměrně dobrou organizaci hráčů, ale to skoro každá MP hra, která je kvalitní a nabízí něco víc, než bezhlavé střílení. :-)
  • JJ. Fakt je že o tom opravdu moc lidí nevědělo a hlavně dělalo lidem problémy se přizpůsobit postavě za kterou hraje. Každej byl zvyklej někam naběhnout a sypat olovo.
  • Sme to akorat hrali se znamyma :D Na dvojku se tesime :) Tez detstvi :)
  • Konecne ! Natural Selection je me detstvi,podle me jedna z nejpovedenejsich modifikaci co byla a skoda ze hra nebyla tak polularni,neznam moc lidi co by ji hralo nebo o ni treba jen vedelo,snad se to ted zmeni *4*
    • Já si říkal že mi to něco připomína :-) Taky jsem to hrál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit