Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto je RTS ? Podle traileru a screenu jsem mel spis dojem ze to neco jako civilizace. Rozhodne to vypada zajimave drzim jim palce snad to dopadne dobre.
    • Walldstein
      Na mě to zase působí jako SimCity ve středověku, tak uvidímeco z toho bude..:)
  • mě se líbí ta pokora, se kterou to prezentujou. zatímco Ubisoft si do traileru vycucá z prstu komentáře jako "The best f*kin' game ever - I.N.G" a "Without a question the GOTY - Mámacritic" , tak tady pánové si tam dají modest a pravdivé "It certainly looks grand" - to mě až rozesmálo.
  • Chtělo by to zase nějakou hru ve stylu Majesty.
    • Nevyvazenost misi byla u teto hry obrovsky problem. Pro me takovy,ze jsem tuto hru nikdy nedokazal dohrat. Ale jinak to je skvela hra.
  • Chci hru (GRTS), která bude využívat všechny prvky Banished, Capitalism Lab, Crusaders Kings, The Guild, Lords of Realm, Europa Universalis, Medieval Lords, Mount & Blade, Stronghold, Cities XL a Sim City, snad se jim to podaří, ten dnešní odpad je nehratelný (stačí držet šipku dopředu a za pár hodin následuje konec hry).
    • Walldstein
      ty vole takovej eintopf by dopadl spíše katastrofálně než nějakým úspěchem.
    • Ano, pojďme spojit všechny hry dohromady. :D
  • diky za kazdou novou budovatelskou strategii!
  • Colby.Sawyer
    Tak tohle video fakt vůbec nic neukázalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit