Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulika

    Raději v klídku počkám, klidně i další rok. Než se vyladí porodní bolesti, odchytí závažné bugy, udělá nějaké DLC příp. i klesne cena. Času dost. Zatím dohraju DLC pro Skyrim a dořeším jiné herní dluhy. Knihovna plná a dohráno tak 20%.

  • VRFREAK1

    Lies of P za mě top , baldurs gate další izometrika která mě nebude bavit , starfield vyzkouším no

    • 0011

      Hlavně mi pak nezapomeň poslat ten VR headset až si ta "další izometrika" prodejními čísly namaže Half life alyx na chleba, jak si sliboval u jiného článku o BG 3 😉

  • Tenurri

    Já si beru dovolenou na vydání BG 3😀...
    Starfield si určitě taky do knihovny pořídím, ale kdy, to záleží na stavu hry po vydání.

  • Me jen trapi vydani Baldur's Gate 3 a Starfield v rozmezi tydne. Asi holt budu hrat obe zaroven no. Dobre je, ze po vydani Starfieldu do dalsi hry, ktera me zajima je to ctyri tydny (Lamplighters League). Ale i to se zda byt na takove dve hry malo casu.

    • Derp_1337

      Tak Starfield je od Bugthesdy. To bych určitě hned začátku nehrál a počkal si než se opraví ty největší bugy.

      Pamatuji si třeba na vydání Skyrim, kde 50% hráčů nedokázalo hrát hru, protože hra jim zamrzla hned na začátku hry při první cutscéně při jízdě na voze. 😂

  • Pokaždé když čtu něco o slibech Bethesdy, tak si vzpomenu na píseň: It Just Works. Pak to nemohu dostat z hlavy celý den.

  • Deywik

    je mi zle jen to ctu.. :D :( 

    • Derp_1337

      Tak je otázkou, jestli většina těch her vůbec stihne vyjít. Každý vývojář chce stihnout termín před Vánocemi, ale realita vývoje může být jiná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit