Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ještě taková perlička, Arkham Knight je ze hry převzatý záporák do komixu, který aktuálně vychází, dokonce - co jsem viděl i na některých obrázcích, tak Batman má v tomto komixu i velmi podobné brnění (podobné tomu z připravované hry) takže i to mě vede k domněnce, že Batman neumře a socha prostě bude za dobré služby Gothamu udělena zaživa, ne posmrtně. Navíc Batman současnosti vychází z restartu Franka Millera (nebo jak se píše jeho jméno) a podle toho je jasně dáno, jak Batman umře - neumře. A i když došlo k restartu DC a všech superhrdinů, v batmanově světě se teda moc často nevrací ze záhrobí, navíc je to jen člověk s velkým odhodláním a mnoha penězi. Podle mě jen přiživují chuť hráčů si to celé zahrát a koupit si to, podobně jako s tím trailerem, kde jakoby Knight vpálí Batmanovi kulku do hlavy....
  • ringmancz
    článek jsem teda nečetl, ale z diskuze jsem asi pochopil o co jde, takže musím sdílet - http://www.empireonline.com/features/comic-book-deaths
  • Ani ne, všichni jednou umřou.
  • Mě by jen zajímalo, proč by to mělo vypovídat o smrti Batmana....stejně tak to vypovídá i o jeho přežití, v komixech se celkem často staví sochy hrdinům chránícím město, viz Flash, Superman, Wonder Woman a podobně.....a Batmanovi sochu postavili v komixovém Gothamu taky, takže pro mě je to spoiler o jeho výhře za kterou je oceněn sochou
    • Flash má dokonce muzeum.. a taky byl v komixu 20 let mrtvej než ho oživili *4*
  • Tohle mi už stihnul "vyspoilerovat" Českej Eurogamer... tenhle bulvár si to vždycky dává rád do nadpisů u článků aby si nahonil (ale jinak tohle je fakt houby spoiler. Odhalení Ciri u zaklínače mě teda sralo víc ). *6*
  • mne spoilery teda vobec nevadia, vacsina co krici, ze spoiler, su podla mna afektovane defky
  • já to tedy chápu tak, že se tyhle série odehrávají v jiných realitách DC multiverza než je Earth-1, proto jsou tam taky některé věci trochu jinak, Batman z tohoto univerza může na konci umřít, série se uzavře, přeskočíme do dalšího vesmíru a jede se dál *4*
  • Jack1947
    Aha, takže kdybych o tom zvratu ted věděl už mám zkaženou hru do budoucna... tak to néé hehe. *2*

    Try better next time! Nej spoiler je že se o něm dozví člověk až když náhodou se o něm omylem dočte.
  • Hnisavec
    že spoiler,,,,veď tak skončil film Dark Knight a Batman prežil....nerobil by som z toho haló, ten nápis môže znamenať XY dejových zvratov.
    • Nemozes davat dokopy udalosti z Dark Knight trilogie a z Arkham serie. Su medzi nimi spolocne prvky, ale v tom svete komixov su to vlastne skoro dva samostatne svety/pribehy.
  • spoiler *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit