Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám Galciv 1 i skvělou Galciv 2, která do hry přinesla spoustu nového, včetně tehdy opravdu krásné 3D grafiky, která ani dnes není ošklivá. Možnost navrhovat a stavět své vlastní lodě, kterou dvojka přinesla, byla opravdu velmi skvělá novinka proti jedničce. Také výzkum byl bohatší, než u jedničky. Diplomacii nehodnotím, to už znaly podobné strategie, které byly daleko starší. Dolování asteroidových pásem, stavba obřích vesmírných základen, které jste mohli vybavit různými moduly, jak se vám hodilo, jež měly poté přímý vliv na hratelnost a mnoho dalšího, byly svělé novinky. Ano souboje sice mohly být poněkud vynalézavější, ale nebylo to až tak úplně zlé. Celkově byla Galciv 2 rozhodně lepší než jednička a vydržela mi na dlouhé hodiny zábavy. Dalo se říc, že za ty tři roky, co dvojka po prvním díle vyšla, byl posun směrem kupředu hmatatelně znatelný a byl jsem spokojen. Nyní přichází Gal civ 3. Poté co jsem na Youtube někde narazil na trailer, jsem byl natěšený jako malé děcko. Po více než osmi dlouhých letech, má přijít pokračování. Jenže po všech článcích, preview a videích ze samotné hry, co jsem viděl, si musím pokládat otázku. PROČ BYCH SI TO SAKRA MĚL KUPOVAT? Ve všech videích, co jsem viděl, jsem nenarazil na byť JEDINOU inovaci!!! A to po osmi letech?!! Vše je naprosto stejné. Ale úplně VŠE!!! Alespoň takto na mne alfa zatím působí. Stejný systém rozvoje planet, stejná herní mapa, jen s trošku vylepšenou grafikou. Nějaké vesmírné souboje? Zapomeňte! Nemohu si pomoci, ale neviděl jsem nic jiného, než nedodělanou Gal civ 2 s faceliftovanou grafikou. Jo hra je ještě ve vývoji, ale jestli s mi autoři chtějí naservírovat opravdu jen Galciv 2 s faceliftem. A to po osmi letech!! Tak to jděte někam pánové. *16* *16* *16*
    Zatím jedno převeliké zklamání *10*
  • Civiliations ozaj?
  • Neviem na jakeho frasa daju fanusikom designovat vlastne lode ked ich asi nebude mozne pouzit priamo kedze zatial stale nieje jasne ci to bude mat tahove boje, alebo nebude. S najvacsou pravdepodobnostou nie takze sa na tie lode mozeme akurat tak pozerat vo videu :-/
    • což je pořád víc, než ze soubojů ukáže třeba taková Civilizace, nebo hry od Paradoxu.. ale jako jo, bylo by fajn kdyby to pořešili, stejně jako souboje při dobývání planet které nebyly ve 2 nic moc
  • jsou v te hre taky nejake zbrane hromadneho ničení? to mne na hrach tohoto typu baví nejvíc
    • Ve dvojce (a vlastně i v jedničce) můžeš nějakou vojenskou základnu později přestavět na hvězdu smrti.(Ano přesně na tu, jako ve Star Wars) a doslova odpálit nepřátelské planety, které se prostě z mapy vypaří v explozi *3* *1*
  • to je neco jako civilizace?
    • spíš Master of Orion nebo Ascendancy, ale tyto hry asi nebudeš pamatovat
      • to tedy ne
  • "Vytvořte si hru sami, my to pak vydáme"
    • Ano a u další hry budeš nadávat, že tvůrci nenaslouchají fanouškovské základně.
  • Já jsem asi na strategie hrozná lama, ale GalCivII mi přišlo strašně těžké. Dread Lordi (Hrůzopáni) mně vždycky porazili. Myslím že jsem nedojel dál jak do páté mise nebo tak nějak. Podotýkám, že to byla Ultimate Edice, která podle všechno byla nějak těžší než původní hra
    http://steamcommunity.com/app/202200/discussions/0/828927580805892539/
    • tyjo já ani nevim že tam nějaký mise byly, vždycky jsem hrál jen custom hry na obří mapě a to jsem u toho pěkných pár set hodin strávil *1*
      • vždyť tam byla kampaň a podle ohlasů s docela dobrým příběhem
        nejprve Dread Lords (možná 15 misí, nevím)
        pak Dark Avatar a pak Twilight of Arnor. Každá kampaň pokračovala v příběhu a měla určitě přes 10 misí.
        • jo mám to koupený i se všemi datadisky, ale mě kampaně u tohohle typu her prostě moc neberou, mnohem radši hraju open hry, to samý mám třeba u Heroes of Might and Magic, MP a skirmish super ale kampaň mě vůbec nechytla
          • tak to já to mám opačně. HOMM jsem hrál 1,2,3 a vždycky jsem si projel kampaň, pak i několik map custom a byl konec. Vždycky se mi víc líbilo, když ty jednotlivé mise byly svázány nějakým příběhem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit