Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jedine ma neco do sebe, kdyz nucene smrdla prstem v qte, ale samotna hra 😱


    *uz by se to nenavazovani vlaken taky mohlo po tech letech vyresit, ale ono se neresi ani neustaly nulovani prectenych prispevku, to spis pujde hora k mohamedovi*

    • Bumtaratabumbumbum

      Samotnou hru si nedovolím hodnotit, vzhledem k tomu, že jsem ji nehrál (přestože kdybych měl PSko, asi bys si ji zahrál). A mám pocit, že kdybych ji hrál, tak by se mi líbit mohla. Ostatně tyhle konverzační adventury mám docela rád, třeba z Life is Strange jsem byl nadšen.

  • Bumtaratabumbumbum

    Už na FC čtyřstovce jsem Vaškovi říkal, že se nemusí bát pustit se třeba do Total Warů, že si to diváky najde. A co se nestalo, pustili se do téhle úžasné hry s ještě pomalejším tempem (tahovka) než TW, o které jsem neměl nejmenší tušení. A výsledek? Jedním slovem geniální. Nejenže hned od začátku to bylo opravdu napínavé, ale k tomu všemu se diváci dozvěděli zajímavé informace z historie. Nezbývá než dodat, že se neskutečně těším na další díl a jsem zvědavý, s jakou bitvou se Vašek vytasí po tom, co dodělá ty Peršany.

    • jj, tohle je uplne jinej level nez zivacky typu detroit

      • Bumtaratabumbumbum

        No u toho Detroitu se mi líbí jak to Lukáš komentuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit