Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi hrozně laxní Pecháčku.
  • tak toto bola brutalita. najmä to tvorenie khanemisa... dúfam v dlhý longplay, ktorý urodí viac takýchto periel ako krteček s bílým bříškem vs. okamiho posmrtný odkaz
    • Khanemis
      Jsem si jistý, že brzy tam svůj posmrtný odkaz dodám taky. Aneb životní cyklus panáka od kustomizace (po strážnicku) až po plakát:)
      • Přemýšlel si už o tom, jaký vzkaz ti mají nechat na náhrobním kameni?
        Přemýšlím nad: Proklínám tě Vašku!!! Nebo něčem podobně optimistickém *1* .
        • Khanemis
          Já spíše uvažuji nad něčím klasičtějším. Třeba: "Skonal tak, jak přišel na svět. V nekompetentních rukou":))
  • Chlapci, prvy diel bol super, pri tomto je dlzka premyslania nad jednym tahom absurdne dlha a to aj s ohladom, ze to vaskovi moc takticky nemysli. Chyba tomu nejaky sef, co by to hnal dopredu.
    • SalemCZ
      Lukáš snad bude příště.
      • Spíš by to chtělo Adama, to je dle mého strategický mozek redakce *4* .
        Navíc Lukáš se dost často s Adamem zakecávají a Vašek pak řádí jako černá ruka *1* *1* .
        • Adam jo? ten ani na 3x nemohl pochopit, že když se pohne odstřelovač, tak ztratí výstřel z pušky. Zato mě překvapil ten Jindra. Nikdy to nehrál, ale dokázal dávat užitečné rady a ne jako Vašek, které střílí za 50% a říká " možná to trefí".
          • je to starej gambler, i u 45% rikal, jak je to krasnej coinflip
        • Hlavně problém je, že se pak nesoustředí a posouvají snipera, který pak nemůže střílet (hlavní zbraní) nebo hážou na owerwatch postavu s brokovnicí, když je jasné že nejbližší alien je 15 políček daleko. Je teda fakt, že tady je brokovnice docela dalekonosná (viz těch 68%, při té jedné střelbě sem čekal že tam vyskočí max. 20). Ale jinak mi to přišlo celkem dobrý a u tvoření tvé a Khanemisovy postavy sem se hodně nasmál. Hlavně mě to donutilo otevřít opět Long War.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit