Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXDarthVaderXX
    Všichni příznivci této značky po přečtení nadpisu odříkali třikrát otčenáš a já mezi ně naštěstí nebo bohužel? nepatřím *4*
    Jestli se ta hra povede, bude to pro mě zázrak *5*
  • legendary byl legendarni fail
    • nebyl
      • byl
  • rick23654
    Turning point byl ze začátku celkem dobrý, měl docela slušnou myšlenku, jen nebyla dotáhnutá do konce:-). No a Legendary jsem radši vůbec nehrál. Třeba se teď budou chtít vytáhnout po tom, co jim to nevyšlo s předchozími tituly:-)
  • Umaroth
    Já zrovna hraji 1čku a po hodině hraní mi to nepřijde nějak oslnujcí, jako špatná hra to urcite neni...predpokladam ze ji dohraji.
  • Ja som Legendary prešiel a nebolo to také strašné a to sa považujem za náročného hráči a len tak hocičo mi nesadne... *8*
    • Legendary tu polovica hracov nevidela ani z rychliku ale stadovito sa pridavaju k vseobecnemu povedomiu, ktore aj vdaka hodnoteniam v kritikach nedosahovalo vysoke vysledky. Opak vsak bol pravdou, pretoze Legendary aj ked nebola priekopnicka, priniesla velmi zaujmavy svet bajnych bytosti, kvalitne spracovanu grafiku v tunelovom podani, bol tam aj kus humoru a hlavne z tej hry dychala atmosfera. Zaverecny suboj s Krakenom v Temzi v Londyne si pamatam doteraz. 7 az 8/10
      • Mě jako mýtama znalého to spíše unavovalo. Došel jsem jen do půlky hry, takže netuším jaký byl finální boss. Hra vypadala celkem zajímavě, ale nefungovala. Všechny cutscény jsem po nějakém čase přeskakoval, neboť mě to vážně nezajímalo.
        Hře bych dal 5,5/10 nebyla špatná, ale člověka zabavila na 3 max 4 herní hodiny
  • mno ty hry jako legendary a turning point mely napad vyborny, I ta 1. mise byla v kazde z obou her skvela, ale zbytek byl promarnen.
  • no pokud to bude lepší než druhý díl, tak se zlobit nebudu. LP 1 si myslím byla dobrá hra, která však mohla využít větší potenciál prostředí a soustředit se na příběh, který nebyl špatný, ale mohl být lepší. CAPCOM hry umí, ale někdy na hráče chrlí tolik her, o kterých sami ani nepřemýšlí jestli to stojí o pozornost.
  • neco ve smyslu: tvurci Sexu ve měste a Táty na hlídaní pracuji na pokračování Sestry v akci... chce to někdo tohleto ? ...nebo je to jen sofistikovaný experiment ? *8*
  • to prece nemuze dopadnout dobre....
  • No tak o co jde, ze? Spatnou herni serii dostalo na starost spatne studio. Co z toho vyplyva? Ze dalsi dil bude stejne 'kvalitni' jako ty predchozi. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit