Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Njn.. super "vyvoj" her po graficky strance, v kazdej hre se vyvojari chlubi, co vsechno je super ultra uzasna narocna technologie a co oni maj a nemaj a kolik prace to dalo.... ale zbrane stale litaj na zadech a jeste ocividne nakej cas budou.. nemluve o bazookach v kapsach.. to mi osobne prijde k smichu. Nejzakladnejsi vec. Aspon naky zavazadlo na tech zadech by mohli mit.
    Luk by si mohla hodit za tetivu přŕes rameno, nebo mit na to nakej jednoduchej postroj do kteryho to zacvakne, když uz ma tenhle typ.
    Taky uz by se nekdo mohl zamerit na ty vlasy... at to nebije do oci.
    Jako dobry no.. ale tohle nechapu.
    Vubec nvm, o co jde za hru a jak dlouho ji vyviji ale zda se mi, ze se hlavni hrdinku za kazdou cenu snazili udelat jako Ygritte z GoT... aby vzbudili sympatie u hracu. Pac pravdepodobne, divoky zrzky s luxem jsou asi jakoze sexy.
    A boze, ten typek co o tom mele je brutalne nesympatickej. :D
    A ta samoprava textu, ktera mi upa prepisuje text me tady neskonale ****....
  • Kontrast mezi tema ocelovejma monstrama a divokou prirodou pusobi opravdu pusobive, ten vizual je taky dost povedeny, jsem na to cim dal vice zvedav.Hrozne me stve, ze tohle a treba Detroit, The Last Guardian a Nier nebudou na PC, asi me o koupi te konzole opravdu presvedci.
  • me se nelibi ta zrzka, vypada trochu jak bilbo pytlik krizenej s trpaslíkem. *3*
  • Ve snaze byt ultra-originalni prijdou s totalne ujetou kravinou jako jsou robo-zviratka. Dost pochybuji, ze se jim to podari nejak rozume obhajit v ramci pribehu, ale treba prekvapi.
    Jinak ta hra ale nevypada marne. Jsem zvedav co z toho nakonec vyleze.
  • Graficky super. Ale nechci videt ten pribeh, kdyz uz samotny zaklad hry je totalni paskvil.
  • Jedna z těch originalnejsich her na trhu, co teprve bude vycházet a přitom vypadá líp než většině tech call of dutý, NFS či Boring souls her... a stejně to finančně prodela, protože takovýhle hry bejvaj přehlíženy, protože jsou inovativní, jsou stylový a hratelnostne chytlavý a designově propracovaný. Což třeba Boring Souls hry nejsou a přesto jsou až nezdrave hypovany. *6* *5*
  • Jack1947
    Napadlo mně těch simulátorů lovu obecně je fakt hrooozně málo že by odtud vítr trochu vál, takové monster hunter - s robodinosaury he.
  • mě by zajímalo, kde ty lidi co tam chodí, berou to krásně "prehistorické" kožešinové oblečení? když místo zvířat ve hře běhají jen samé robopotvory...

    Jako nápad zajímavej a docela originální, zpracovaní pěkné... jen se obávám, že u toho bude muset člověk hodně vypnout mozek...
    • Magister_Peditum
      Tak třeba tam neběhají jen roboti, ale když přežil člověk, tak musela i nějaká zvířata. Ostatně, co by ti lidé jedli? Plech?
      • ovoce, zeleninu... souseda... :D
    • Vypnout mozek jako tady ve většině diskuzí. *1*
  • Co to je za paskvil *8*
    • Jo vole, to nesmis cumet do zrcadla...
    • Zavist je mocna carodejka, ta dovede zaslepit :-).
  • Paul_cz
    Podívejte, máme tu čísla - RPG!
    • koukněte, je tu další vůll.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit