Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    Ďakujem games.cz za triezvy pohľad na túto frašku :)
    • No nechcem nejak hanit games.cz ale po nadsenych hodnoteniach z hrania demoverzie v Londyne, tusim, ked o tom hovorili vo FC alebo vcerajsieho hrania tu a jemne "kritickemu" pohladu, si asi uvedomili po reakciach ze nejake vysoke hodnotenie by nepreslo. Pride mi to skor take hodnotenie z rozumu.
      • h0p3
        Ty si vážně myslíš, že někomu z redakce záleží na reakcích zdejších trollů (mírně řečeno)? Nenech se vysmát, ale.. http://i.memeful.com/media/post/mRPBZwL_700wa_0.gif
      • maros.goc
        krátke demo bolo možno lepšie než celá hra :)
      • Veskoslav
        To byl Smutný. A ten je nadšený i z prohry vlastního týmu.
        • Femto
          Běž mu poradit, jak se to dělá. Ty takový mistr světa amoleta, který zvládá vše od raketové inženýrství až po neurochirurgii, by jistě měl co panu Smutnému poradit.
  • asocial.dwarf
    Nejvyšší čas upustit od značky Mafia a dál se věnovat plochým městským akcím. "Lineární příběhová střílečka" je přesně to, co potřebujeme. Zbavit se dojmu, že musí být všechno open world, a raději naservírovat nám hráčům hutný zážitek. Prostě nemůžeme být všichni jako GTA.
    • Zir074
      Ironie je, že 2K vydalo podobnou hru. Lineární TPS Spec Ops : The Line, ačkoliv byl příběh zajímavý a hra docela zábavná s velice pěkným audiovizuálem, tak širší publikum na tuhle akci reagovalo docela vlažně. Osobně se mi moc líbila, pokud jste nehrál doporučuji.
      • maros.goc
        príbehovo fakt super, lokalita Dubaja krásna len škoda tej klasickej cover shoot hrateľnosti
      • Veskoslav
        Ta hra má jeden z nejsilnějších herních momentů, co jsem ve hře našel.
      • nightborne
        Spec Ops: The Line je výborná hra. Z prvních deseti minut může bejt člověku dost nevolno, protože se to tváří jak Call of Duty 457 v blěděmodrym s hrdinnými americkými hochy v hlavních rolích... ale naštěstí nejsou všechny věci, jak se zdají =). Rozhodně taky doporučuju, ta hra je vážně až překvapivě dobrá.
      • asocial.dwarf
        Díky za tip :)
  • Vzpomněl jsem si jak sem v době vydání vcelku hatoval Mafii II
    při hraní téhle slátaniny sem si se slzou v oku řekl, že to vlastně nebylo tak špatný.
    • No mozno po par rokoch, pri dnesnom trende, budeme pisat ze vlastne ani ta Mafia III oproti prave vydanej Mafii 4 nebola az taka zla :-) *1* *1*

      Ale ono ta Mafia 3 nieje uplne tragicka, len by potrebovala par mesiacov na technicke doladenie. Pripadne mozno pol roka na dotiahnutie grafiky. S hernymi mechanizmami a sposobom ako su "riesene" misie, tazko povedat ci by sa dalo v rozumnom case nieco robit ale uplne by stacilo keby to nenazvali Mafia 3 ale nejako inak, a hned by bolo hodnotenie mozno lepsie.
      Ono ale celkovo ten nazov mafia mi k cernochom moc nesedi, nic v zlom. V principe je to vsetko organizovany zlocin ale tak nejak sa ustalilo ze mafia je prevazne talianska alebo aspon gangstri v oblekoch (politici?), cinania a azia su triady, japonci maju jakuzu, pri cernochoch su to vecsinou gangy, stredna amerika - kedze prevazuju drogy tak su to karetly atd.
      Proste Mafia do oblasti New Orleans, ako oznacenie organizovaneho zlocinu sa moc nehodi, aj ked tu vystupuje zopar talianov.
    • walltar
      Já bych řekl, že když vyšla Mafie 2, tak hromada z nás vzpoměla na to jak jsme si užívali Mafiu 1 a ono to prostě nebylo ono. Taky sem tehdy nemohl Mafii 2 přijít na jméno.

      Ale tohle je už hrůza.
    • Mafia 2 se totiz krome skvelych cut scen mohla pochlubit i moc peknou grafikou, dobrou fyzikou aut a nadherne udelanou "znicitelnosti" prostredi. Pamatuju ze i par misi na me zanechalo docela dojem.
      DLC co z nich po vydani lezly byly hrozny a bylo videt jak si hru pred dokoncenim pekne naporcovali ale proste porad mela svoje kouzlo.
      Obavam se ze do trojky se krome cut scen uz nic z predeslych dilu asi neveslo (mozna ta DLC politika z dvojky ale to jeste uvidime).
      • Lukass
        Nejlepsi mise z cele hry byla v jednom DLC a odehravala se nad mestem na prehrade. Na tu si vzopiman ze vsech nejvic, paradni mise.
        • Ja jsem nad M2 zlomil po prvnim DLC s "freeridem" hul. Mozna je cas to znova nainstalovat. DIky za tip.
  • Preed
    Pri mafii som sa bal jedinej veci a bola jedna vec co ma zaujimala,ci ta hra bude mat repetitivny obsah a presne to sa aj stalo,no co uz...tak mozno inokedy.
  • KrPa
    "kvalitním podáním příběhu, který je však v jádru opět pouze průměrný."

    tohle je fakt popis na kristalovou lupu 2017 *1*
    • maros.goc
      ako hovorí kolega hore, priemerný príbeh podaný podmanivým spôsobom.
      • Femto
        Něco jako Zaklínač 3. Jak říkám: " retrospektivní howno je pořád howno..."
        • KrPa
          Místní pazgřivec, který musí všude hanit zaklínače a vyzdvihovat konzole...
        • Veskoslav
          Blb zůstane blbem.
          • Femto
            To je pravda, ty jsi jasný důkaz :) Jinak nechápu, proč na mě znovu reaguješ a ještě takhle. On snad Zaklínač 3 má něco jiného než sotva průměrný příběh?
            • Femto
              Spinkat, hajat, Apple, Dark Souls, skok z mostu. Proč vlastně diskutuješ, když to neumíš? Už ti naběhla žilka?
            • Meow
              Femto ten titul ve ztrapňování dávno má. Srovnávat Zaklínače 3 s tímto paskvilem je diagnóza.
            • Veskoslav
              No jistě Femťáčku, máš pravdu. Stačí? Můžeš už jít hajinkat.

              P.S: Už začneš kňučet u sebe, že si naklikáváš nebo se naklikává jenom všem okolo? *1*
            • Femto
              Je smutné, že trapný příběh v Zaklínači neumíš obhájit jinak než Applem a Dark Souls. To jen potvrzuje moje slova, že je opravdu strašný *3*
            • Femto to se snažíš o titul mistra světa ve ztrapňování se nebo co to tu předvádíš?

              Hlavně nezapomeň nakliknout ten jeden osamělý plus sobě a mínus veskoslavovi *1*
            • Veskoslav
              Ale jistě Femťáčku. Je zvláštní, že když mám -300, tak držíš hubu:) Jak říkám, jdi si fňukat do DS, jak Tě nikdo nemá rád:) A i tam můžeš neustále opakovat, že W3 je brak pro nerdy a ichtylní děcka.
            • Femto
              To jsou aspoň argumenty :) Hlavně si to proklikej, aby ty argumenty byly o to pevnější.
            • Veskoslav
              Chceš zase rozjet debatu neexistující DS příběh vs slabý příběh W3? Jdi si on*novat se svým Applem a hrej při tom DS. Uděláš tak všem okolo radost, protože nebudeš hnít tady.
    • Veskoslav
      A to proč? Průměrný příběh, který je kvalitně zpracovaný. Nevidím v tom nic divného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit