Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte jak se dostat do bety? Zaregistroval jsem se, odpověděli, že o mně vědí, a pak už tři týdny nic.
    • Môžeš počkať či budeš mať šťastie že ťa vyberú alebo si kúpiš kľúč za cca. 4 eurá. Dá sa v pohode nájsť cez google.
  • No, doufám, že přidají i možnost hrát draft i s jinými hráči, protože tohle se mi vůbec nelíbí. Na draftu bylo super, že člověk MUSEL počítat s ostatními hráči a dobře odhadnout, co brát, co neposílat a případně včas změnit pickování.

    Myslím, že by mohli udělat nějaké ''tournament'' drafty, které by třeba byli předem časově dané, kde hráči by do nich šli s vědomím, že jdou prostě hrát online draft jako třeba FNMko a že prostě musí dodržovat timery a znát následky, když budou zdržovat.
    • Současná podoba draftu na Areně je dle mého názoru naprosto otřesná. Souhlasím, že zde díky draftování proti AI chybí důležitý prvek ostatních hráčů a to hlavně že normálně je pool karet omezený tím co se otevře a co vyzobou ostatní. Šance že bych na MTGO nebo v papírové verzi draftu potkal dva skoro dokonalé Black/Red decky se Scorpion Godem v každém z nich je skoro nulová. Veteránům MTG se to rozhodně líbit nebude a nováčkům to vůbec nepomůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit