Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cha, vyzívám každého kdož v tabletopu pochybuje o Vampire Counts na bitvu. Stačí drobná ukázka...řekněme na 1000 bodů??? *3*
  • Now 40k
  • Nove video s upirmi uz je vonku https://www.twitch.tv/totalwarofficial/v/54686955 ,prince of macedon to celkom nedal :)
  • Pozor Pozor! na povrch vyplul obsah zpravy o ukončení prácí na této hře a zaměstnanci jsou přesouváni naa nový zatím nezámý projekt pravdepodobne odehrávajícíc sev minulosti v naší realitě tak aby jste to vědzeli *9*
    • generalx
      Zajímalo by mě jaká porucha osobnosti nebo imbecilita nutí lidi neustále zahlcovat vlákna shitem... Kdyby jste lidi aspoň dělali něco smysluplného. A pokud nemáte co na práci najděte si nějaký koníček (ovšem racionální - trolling třeba nemyslím) ale probůh neplevelte diskuze k tématům které vás evidentně nebaví. A pokud je to nutkání opravdu tak velký..a musíte ..navštivte doktora on pomůže.
    • XorxoxTalarius
      A neda si pokoj a neda si pokoj, hodne se nudis vid :)
  • Informáciu o zrušení tohto projektu som nikde nezachytil (ako spomína užívateľ nižšie). Čo sa ale tejto hry týka, tak je to prvý TW, čo si kludne nechám ujsť. Od Empire TW ide celá séria TW dole hajzlom a v podstate nakupujem výlučne za 75% zľavy. Toto ale asi nechcem ani za 1€
    • Morraw
      Tvoje škoda. Mě už se začal historický TW přejídat. Defacto střídání tří hlavních období doplněné Empire/Napoleon.
      Tohle je pro mě splněný sen. Jen doufám, že obsahově to bude více nabouchané, ptže pouze 4-5 hratelných frakcí, byť herně odlišných, je prostě málo oproti tomu na co jsme v TW zvyklí.
      • generalx
        Však mají vyjít tři díly..frakcí by měla být většina...
        • Morraw
          To ano, ale to bude tak minimálně s ročním odstupem. Neříkám, že by mě bavilo hrát za nějaké další, ale proti nim určitě.
          • generalx
            Tak já si rád vyzkouším asi všechny:) Těžko říct jak to bude. Líbil by se mě model několik zajímavých menších DLC a pak další díl třeba. Ať to čekání není dlouhý :)
            • Morraw
              No jsem zvědav, jaká tam bude ta prodleva, ptže psali, že další díl se prostě jednoduše integruje do toho prvního. Takže z důvodu třeba grafického tam asi nemůže být několik let.
  • http://wiki.totalwar.com/w/Sieges_and_Siege_AI
  • před týdnem vyšla informace od studia že vývoj tehle hry byl přerušen na neurčito.
    takže nějak mi nepřijde důvěryhodný tento článek že se na hře stále pracuje
    • XorxoxTalarius
      Ty asi beres velmi dobrej matros *15*
    • generalx
      Co to tu meleš ? *1* *1* *1*
      Jasný creative assembly přerušili vývoj hry a proto dennodenně na FB a svých blozích chrlí jednu informaci za druhou včetně tohoto videa i s datumem vydání 24. května *1* tolik k důvěryhodnosti *3*
    • Veskoslav
      Proč nedáš odkaz na tuto informaci?
      • Vždyt má chlapec pravdu a pokud nejdi nesvéprávný odkaz si vyhledáš během minuty *3*
        • Ano, každý kdo je svéprávný a umí používat google, si může během pár krátkých vteřin zjistit, že "před týdnem vyšla informace od studia že vývoj tehle hry byl přerušen na neurčito" je LEŽ a informace od studia zněla tak, že hra se odkládá o měsíc (z dubna na květen) z důvodu odladění a toho, aby recenzenti (prý) měli před vydáním hry dost času ji zahrát a vydat tak adekvátní recenze.

          TL&DR - žádný odklad na neurčito oznámen nebyl. Vydání hry se posunulo o 1 měsíc a stále se na ni pracuje.
  • to je nejaka 3D verze videa nebo proc sou takovy rozblite zdvojeny casti obrazu mimo focus?
  • Kdo jsou ti v žlutých uniformách?
    • Předpokládám, že císařští.
    • Kozy
      mrtvoly
  • Veskoslav
    No nemrtví. Upír Vám za to urve hlavu, zombii je to defacto jedno, ghůlové jsou nemyslící bytosti a do nemrtvých mají daleko, jejich lidští vazalové taktéž. Spíše bych to nazýval armádou Oživlých a jejich sluhů:)
    • Co blázníš? To jsou všechno nemrtví - kostlivec žts. 1, zombie žts. 2, ghúl žts. 3... ta dnešní mládež... *3*
      • Veskoslav
        Ve Warhammeru ale ghúl nemusí být nemrtví, jsou to pozměnění lidí, co požili lidské maso a Chaos je za to potrestal, ale nemrví nejsou. Mimoto pokud se bavíme o původu a ne o světě Warhammeru, tak pochybuji, že džin, což ghúl je, je nemrtvý. Navíc podle mytologie je jediná bytost, co dokáže samotného upíra zabít. Tady je to naopak, ghúl slouží svému pánovi, většinou upíři, ale i nekromanti.
        • XorxoxTalarius
          No Ghoulove jsou normalni lidi, akorat jsou zmutovani z pojidani zkazeneho masa mrtvych. Ale i tak se pridavam k oznaceni jejich armad jako Nemrtvych. Jelikoz vetsina jednotek je skutecne nemrtva, pokud nebudes pocitat ghouy, nekromanty, zoldaky a lidi kteri za upiri hrabata bojuji, tak jsou to sami nemrtvi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit