Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel, tenhle web o Nintendu skoro vůbec nepíše a když, tak s takovým zpožděním..kdy vyšel MK7??
    Batllefield je sr... oproti tomuto. Právě tyhle hry jako CoD jsou pro děcka...
  • wow, hnusna grafika a ta ista hra bez zmeny predana uz 7 krat v rade.
    • zdeeneek
      Mozna je predelana uz 7x, ale rekl bych, ze ty jsi ji nehral ani 1x *1*
    • Ringwraith
      Když o tom víš prd, tak se nevyjadřuj.
  • vypadá to dost oldschoolově, 3DS bude asi pekně pitomé zařízení
    • zdeeneek
      Asi toho o Nintendu moc nevis - u her sazi na hratelnost, nejde jim o realistickou grafiku. Nekomu to vyhovuje, nekomu ne.
  • Dobrá hra, ale radšej mám Sonic & SEGA All-Stars Racing čo je vlastne skoro to isté *14*
    • zdeeneek
      To vypada taky dobre.
    • Harshday
      Souhlasím, Sonic SEGA All-Stars Racing je fakt parádička *2*. Kdybych měl nintendo určitě bych zkusil i MK 7.
  • Odulin
    Tak z tohohle soudku jsem hrál akorát kdysi Wacky Wheels a potom Bc Races a oboje byly v mulťáku nehorázná p*del. Tohle asi nebude jiný.
  • Mario Kart jsou jedny z top arkádových závodů a je mě jedno že tam nejezdím za drsňáka se svalama a výrazem jak Rambo.......ten by si totiž cvrkl do textilu kdyby mu moje princezna vypustila houbu do kapoty!!!
  • Pročpak nenapíšete newsku o tom, že 3DS se v Japonsku prodává každý týden 10x tolik, co fail-Vity? A že 3 nejprodávanější hry roku v japonsku jsou ze 3DS? Provinční ČR jako vždy zaostává za světem a plete si hratelnost s grafikou a pubertální představivostí o dospělosti. Ne milé děti, headshoty v BF3 se nestanete o nic více muži, než zabitím Bowsera a zachráněním prinzezny. Jednou Vám to dojde *3*
    • Fail-Vita? To jako fakt? Trapnější pseudonázev jsem už dlouho nečetl. :) Uvádět prodeje z Japonska, a potom mluvit o celém světě, naroubovat na handheldy BF3 a zakončit to moralizováním jak z Kroku za krokem. To chce hodně usilí. Už PSPčko bylo spíše cílené pro Evropu a Ameriku, Vita v tom bude pokračovat a pro "našeho člověka" nabídne to, co chce - hezkou grafiku a klasickou hratelnost s pár vylepšeníma. Neříkám, že se bude prodávat líp než 3DSko i v Evropě a Americe, ale minimálně ten rozdíl nebude tak dramatický.
      • Ringwraith
        Já ti nevím. PSP byl j Japonsku hit, po uvedení Monter Hunteru. I když MG 3G a MH 4 bude pro 3DS, takže se možná vítr obrátí.
  • Trol.diskuzni
    No konečně zase pořádná recenze od pořádného redaktora... Honza Vitík na hrad! *1*
    • zdeeneek
      Souhlas. Vic recenzi na 3ds (nds) a od Vitika.
  • Hihi, takéto niečo by som uvítal ako indie hru na Steame *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit