Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To bude béééč... ěchm echm -céčko)... *7*
  • Kozy
    Proč, proboha, proč? Ať dělají radši něco jinýho, když hry jim evidentně nejdou.
  • Z toho citim prepadak
  • mě to příjde jako pokračování (volné navázání) war logs, zdá se mi to? btw war logs mi přišla jako hodně nedoceněná hra :)
  • To zas vypada na speedrun za 45min, proc uz sakra neudelaji poradnu hru aspon na 10h!!!!!!
    • Velké množství nových i starých her šlo dojít pomocí speedrunu do hodiny, ale i tak se dali hrát desítky hodin
  • Zir074
    Jestli to dopadne, jak Bound by Flame, tak to potěš koště. Trailery plný řečí, ale hra bohužel docela propadla.
  • Morraw
    Tak na tohle se dost těším. War Logs mě minuly, ale Bound by Flame byla obstojná hra. Snad to bude mít úspěch. Spider nemají vůbec špatné nápady. Teď ještě mít ten budget.
    • Já hrál oboje a musím říct, že Mars War Logs mě bavily omnoho více, než BbF, takže doporučuji sehnat.
      • deathfish
        Technomancer na War Logs ale nemá příběhově navazovat, nebo ano? Docela by mě to zajímalo *4*
        • Prequel myslim, ale jistej si nejsem.
          • Odehrává se trochu pred wars log a pokracuje i potom čily začíná to před wars log a pokracuje to soubezne i potom co přibeh wars log skončí.
            • Hm, takže na import savu z Mars War Logs mužu zapomenout. Tak nějak jsem doufal, že to tam daj. Ale pokud bude začátek prequel, tak to tam těžko bude..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit