Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MP v ME 3 mě nezajímá tečka:D
  • Co se týče MP beru ho jen jako takový bonus.... V podstatě je fuk jestli tam bude. Spíše mě zajímá jestli bude nutné mít ORIGIN atd.
    • MrSanta
      BioWare má vlastní BioWare Social Network. Na tom se registroval ME2 i oba Dragon Age, takže si myslím, že se bez Originu obejdou.
      • Bioware se obejde, EA ne.
  • Cosi
    No, na jednu stranu je dobře, že multiplayer nebude ovlivňovat příběh, ale jaký je teda důvod to hrát?
    • rekl bych stejny duvod jako MP u vetsiny jinych her... zabava
      • MP a zábava? jak pro koho... já radši hraju hry kde se děje něco nového a nového, neustále opakování stejné hry byť proti jiným soupeřům je pakárna, pro jiný typ lidí. natož když uspět = stát se nolifer či úzce specializovaný chudák co nehraje nic jiného
        • jojojo, presně tak *1* *1* *1*
      • rancor1223
        Zábava z čeho? Z boje který jde úplně mimo zaběhnutý styl původní hry a ještě ne úplně povedený? No nevím, nevím...

        Jediné důležité je, že neovlivňuje singl a tím pro mě celá kapitola MP končí...
        • Ty už jsi ten mulťák hrál co? Že píšeš že je nepovedenej, jinak by jsi to přece neřekl. Fakt vaše myšlení nechápu, oni vám nabídnou BONUS že si můžete zahrát co-op s kámošem, třeba na lance, nebo kdekoliv jinde a ne! Vy furt budete mít kecy že je to špatně, škoda celýho ME pro vás!
          • bonus? od kdy se za bonus plati, jeste k tomu na ukor singleplayer hry.....
            • Ah promin ja zapomel ze jsi tak uzasny clovek ze si muzes dovolit delat predcasne zavery, i kdyz o cloveku nevis absolutne nic, takze nebudu resit tvou urazku ze sem zlodej. Kazdopadne DLC neni bonus, DLC proto se za to platí, bonus je bonus, neco co dostanes navic. Ne za co si zaplatis. A ano rozhodli se ho pridat, tudiz uberou neco z SP aby usetrili a udelaj MP, jednoduche. Zkus si nekdy podnikat a uvidis jak to funguje. Kdyz delas predcasne zavery o me budu i ja o Tobe :-)
            • Od kdy se za bonus platí? Tak to vysvětluje asi hodně věcí. Kdyby jsis aspoň někdy koupil hru tak zjistíš že většinou k tomu udělaj DLC (většinou jde o bonusové quest, rozšiřující kampaň, přídaní nových věcí) a taky se za to platí. Ale teď k tvé otázce, pokud vim tak MP je už v základu singlepalyer hry, takže nevim za co chceš platit. Na úkor singleplayeru? Právě zde máš článek že to do singleplayeru zasahovat nebude a to že se rozhodli přidat, já to vidim jakou kladnou věc.
        • Asi tak.
      • zabava s multiplayerem.. lol, jde samozrejme o achievementy.. proste i ten nejneschopnejsi clovek se docka jakehosi oceneni (ktere mu v realnem svete zustava a zustane odepreno)

        clanek zajimavej dik za nej
    • Tu otazku si kladu od te doby co ho oznamili :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit