Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No když si přečtu tenhle článek tak mi to přijdou pořád jako jen výhovorky designérů. Většina z těch věcí je očividná blbost, která je prezentována tak, aby to vypadalo co nejvíc reálně. 

    Oni to prostě utopili a pochopili, že Andromeda žádný start nové série nebude a teď se to snaží celou dobu jen "žehlit". 

    Sám jsem Andromedu koupil za 5 E na Originu a už jen to, že na tuto cenu origin šel ukazuje na bídu na jakou andromedu ocenil. Je to škoda, ale chci věřit tomu, že nový díl bude lepší.

    Legendary Edition pořídím, ale ne za 60 E, ale počkám zase na slevičku. Mám původní trilogii a díly 2 a 3 jsou pořád dost dobré na to, abych s nimi byl spokojen.  Být to za 30-40, tak nad tím mávnu rukou, ale takto si počkám na hezkých 20. šedesát E mi přijde trochu jako zlodějina za trochu reskinu a sjednocení, akor když tam nebude nic nového. 

  • Derp_1337

    Bohužel EA preferuje business model, kde se rýžuje zavedená herní značka s velmi levnými pokračováním. Tohle možná funguje u FIFA, NHL či NBA, kde jsou lidi ochotni koupit každý ročník jenom kvůli nové soupisce hráčů, ale u RPG her (ehm, tedy vesmírné opery) to nemůže fungovat.

    Bohužel EA udělala Andromedu velmi lacině a fakt to šlo poznat.

  • Zlaty warhammer 40 000. Tam ma Ordo Xenos jasno.

  • Thanquol

    Nebyla by špatná další nějaká pětice ras. Co už. 

  • KobyliskyByk

    Ja tedy andromedu hral, kdyz uz byla opravena ... ale pribeh a hlavne postranni mise byla nuda a vubec nechapu proc museli udelat vsechny zenske ve hre osklive ...


  • LiarForHire1

    Tehdy se šuškalo, že to stálo pouhých 40 milionů USD. Na AAA hru komediální rozpočet, ale to už je holt ten vnitřní konflikt EA jako takové. Hlupáčci jim kupují FIFU a NHL, kde je každý rok práce za zlámaný groš a pak se pohlaváři diví, že kvalitní hra musí mít dostatečný rozpočet.

    • Na youtube je o tom myslím i nějaký docela dobrý dokument, jak to vznikalo. Prostě dobrý záměr ale potom totální chaos v řízení, kdy se pořád něco měnilo, předělávalo, seškrtávalo, přidávalo, apod k tomu změny ve vedení. A prostě když chybí od začátku nějaká pevná vize a vývojář jeden den něco dělá a za měsíc to chce někdo úplně jinak, tak je výsledkem bordel.

    • 0tecFura

      Nechápu. Proč by hráči fify nebo NHL měli být hlupáci? 

      • Jarisko84

        Pretoze kupuju kazdy rok to iste za plnu cenu...

        • Thanquol

          No tak jsi chudej a ještě zavistivej no.

          • Jarisko84

            :D :D som bezdomovec a zavidim ti aj tie tupe komenty...

            • Thanquol

              Těší mě bezdomovce. 

              Hele kazdej má něco. Ty jsi zavistivej až to bolí a oni zase demokraticky nakupuji. Se s tím smiř. 

              • Jarisko84

                Reakce na příspěvek:

                hej mas pravdu som zavistliva svina :D :D a ty si zas zakomplexovany somar co neznesie iny nazor... kazdy sme nejaky a som rad ze ty mas dar odhadnut cloveka aky je a kolko zaraba podla 2viet lebo to na svete dokazes asi iba ty :D :D...prajem ti vela uspechov v zivote nech sa ti dari aby nebolo tvojou jedinou naplnou anonmne mudrovanie na nete...:D :D hawk 

        • Vojtzech

          Né všichni kupují každý ročník. Já si třeba dosud koupil vždycky jedno NHL na celou generaci konzole (tentokrát to budou možná 2, protože mě v NHL 20 láká herní režim "Threes") a když vezmu v potaz, kolik času jsme u toho s kámošema strávili, tak to byla vždycky dobrá koupě.

          • LiarForHire1

            Tak to je správný přístup, ale ti šašci dávají 60 eur ročně za update soupisek.

            • Thanquol

              Lidi, co nedokážou peníze vydělat, mají vždy tunu kecu, jak kdo má a nemá peníze utrácet.

              • LiarForHire1

                Reakce na příspěvek:

                Hele je zbytečné tady vést tuhle debat, můj argument je , že lidi kteří kupujou každý rok tyhle sportovní hry a mikrotransakce zkrvili celou EA. Studia jako Bioware chcípají jen kvůli zmlsaným akcionářům, kteří koukaj na úspěchy rychlokvašených sportů. Já bych raději poctivé RPG, které se zapíše do dějin jako Baldurs Gate, než pitomé panáčky, kteří kopou do míče.

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Ničej hry! to samé podporovatelé Erly akces hnusu ( většiny) 🤮

          • Jarisko84

            Ak hras multak lokalny doma tak je to super aj ja som tak hraval... ale inak poznam ludi co si kupuju kazdy rocnik a pchaju tam kopec penazi do tych karticiek...

            • Thanquol

              Mas to spocitany kolik kdo podle tebe zbytečně demokraticky utrácí svou výplatu ? 

              Je hodně zavistivejch lidi, ale spousta z nich to nedává tak hlasitě a často najevo. Jarisko84..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit