Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Další MMO?He...to snad ne... Osobně sem byl překvapen MMO ze světa Star Treku (které stojí celkem za prd, až na pár zajímavostí), MMO s tématikou Sithské války (SWTOR) pro mne jako pro zarytého fandu Star Wars je požehnáním, ale MMO ze světa Mass Effectu? Noooo...tak to nevim...Po pravdě řečeno je třeba si uvědomit 3 možné varianty:
    1. Příběh se odehrává po ME3: bude hodně záležet na tom jak bude ME3 ukončen. Pokud budou hlavní emzáci zcela vyhlazeni bude to na jednu stranu výhoda (nový hlavní nepřítel) a na druhou stranu nevýhoda (obava z toho co vymyslí za koninu). Pokud ho ukončí otevřeným koncem, bude jasné co nás v případném MMO čeká..
    2. Příběh se odehrává mezi ME1 a ME3: tak tam si neumim moc představit o čem by to bylo když to všechno odedřel Shepard/ová
    3. Příběh se odehrává před ME1: To by pak bylo něco jako KOTOR/SWTOR. Zcela nové univerzum, téměř bez omezení, jen pár detailů kterých se budou muset držet..
    Ať tak či tak, tak nevím zda je to dobrý nápad..ale to ukáže až čas.
  • Jsem presvedceny, ze otazka nezni "jestli" ale naopak "kdy" to mmorpg ze sveta ME vznikne. Rozhodne by sla na teto znacce udelat propracovana a kvalitni onlinovka. Jenze velmi snadno by to cely mohlo dopadnout opravdu spatne. Popravde nevim, jestli se mam vic tesit, nebo naopak bat...
  • "at zijou socialni site" *11*
    • ..a EA :D
  • walltar
    No podle mě MMO be neměly být podle slavných značek. Jenom je to omezuje a svazuje. Radši nový otevřený svět u kterého člověk neví co v něm potká.
    • H4wk
      chod von
  • Dneska je piatok trinasteho alebo som nieco premeskal sakra ?! *9*
  • Nevim proč se všichni tomu tak brrání... Z nějakých pohnutek odpíráte tu možnost hráčům MMO.. Co by Vám to uděalo.. když to nebudete chtít hrát tak to nehrajte... Mimo to 3tim dílem zkončí trilogie Mass Effectu tak jako tak.. A ani tak nemusí být singlepayer zabitej... Teď bude vycházet SWTOR a lidi říkaj že to zabilo KOTOR.. Mno Pokud vim tak se spekuluje o tom že bude KOTOR 3 tak jaký pak copak... Vždy se toho po čase někdo ujme když má cenu se tomu dál věnovat. navíc mmo jsou mnohem komplexnější než SP a nedohrajete to za 20 hodin ale za několik měsíců, let... A příběh může být taky dost silný jak nás o tom přesvědčí SWTOR... Stejně tak silný a dobrý jako u SP... Spousta lidí nadává na MMO ale mnoho z nich žádné nezkusili...
    • Nechápu, proč dělají Kotor 3 a ještě k tomu to dají do rukou takovému studiu. Samo Bioware tvrdilo, že TOR bude dovysvětlovat události z Kotoru, minimálně to, že se tam dost úkolů točí kolem Ravena je už teď jasný a potvrzený.
      • Masa-san
        Oni na to bohužel nic řici nemohou, Lucas Arts vlastní práva na SW a ti to právě svěřili tomu komu svěřili, zatim naštěstí není uplně vyloučené/potvrzené že se jedná 100% o KotOR 3 , no přečti si sám ... http://games.tiscali.cz/datum-vydani/chysta-se-kotor-3-a-kane-lynch-3-57131
      • Mno já ososbně vidim SWTOR jako nadupanej a obrovskej KOTOR 3... Ale jako spoustě lidem to tak nemůžu podat aby se nenaštvali...
    • Masa-san
      MMO je právě omezeno tím, že to MMO. Jako takové musí sledovat určité zažité MMO principy a ty dle mého skromného nazoru uplně znehodnotí co původní hra započala, navíc to tutově zabije singleplayer, protože práce na MMO je stále mnoho, nokončí to tím, že vydá hra , proto tým bude zaměstnaný právě tím hlavním projektem na úkor jiných.

      Co se týče KotOR 3, četl jsem, že ho mají udělat ti co měli na starost Unleashed, protože původní team se věnuje právě MMo tOR a to IMHO znamená konec KOTORa jak ho známe. *5*

      No k těm 20 hodinám, asi si nehrál kotor, nebo si prolétl pouze hlavní linii a konec.

      Jediné v čem s tebou souhlasím je, že je to konec trilogie. Takže teoreticky už pokračování nemáme čekat, ale toby autoří zbatečně zakopali dobrou značku, takže něco ze světa ME určitě přijde i po té *3*
      • Mno právě sem kotor hrál a SWTOR vypadá totálně jako KOTOR jen bude okořeněnej a propracovanější... A myslím že SWTOR v mnoha ohledech zbortí ten mýtus že MMO musí mít nějaké určité zažité principy.. protože ty zažité principy jen vývoj MMO brzdí... Jediné co MMO musí je být massive multipayer a online jinak spousta věcí jsou změnitelné... Představa že všechna MMO musí být jako WoW je přežitek kterej brzí ten vývoj... Ale pokud se podíváme pořádně na SWTOR a KOTOR tak podle stávajících informací je SWTOR uplně jako by z oka vypadl KOTORU... Propracovaný a rozsáhlý příběh, bojový systém, posádka, vlastní loď, lítání po různých planetách atd.. Vše co bylo v KOTOR bude i tam ale bude to rozsáhlejší a propracovanější... Musíme si odvyknout na MMO jejichž příběhová linie začíná a končí nudnými textovímy okénky... SWTOR je celý nadabovaný a nacutsénovaný jako jsme od Bioware zvyklí... A příběh propracovaný do hloubky jako u SP...
        To že převezme KOTOR jiná band neznamená že se něco změní nebo nezmění... To nikdy nevíš... Dragon Age bylo jiné než DA 2 a dělala to stejná firma...
        Jasně tak zrovna KOTOR nebyl 20 hodin ale taky sem ho nehrál třeba několik měsíců...
        Ano s tim že práce na MMO pokračuje i nadále to je pravda ale velké firmy dělají i na několika prokjektech najednou... Blizzard taky nezkončil s WoW ale nadále vyvýjí třeba Starcrafty...
        • Masa-san
          MMO budou nasledovat tyhle principy, protože nikdo nemá kule na to, aby přišel s něčím radikálním. Respektive se to vyplatí více z hlediska vynaloženého usilí, času a peněz. Pokud bude tOR celý nadabovaný a vyšperkovaný jako single, či jěště lepší jak řikáš, tak opět nebude mít něco jiného. Autoři si musí rozmyslet co rozvinou a co ne, nejde udělat vše perfektní, něco za něco.. MMO ohromné otevřené světy čítají tisíce a tisíce questů a různých itemu a buhví co všeho. Proto má třeba ty questy prostě jen v textovém okénku, protože namluvit toto vše, by zabralo ohromné množství času a peněz, nehledě na to, že u MMO se očekáva trvalý přísun nových a nových počinů.
          To že převezme KOTOR team zodpovědný za SW unleashed je samo osobě známkou toho, že jde o upadek. Nebudou na tom dělat ti stejní, ale někdo uplně jiný z venku, který bude sledovat vlastní zájmy a cíle, takže dojde k drastické změně a to mi co u perfektně fungující hry ?.. Nechceme!
          Nechci ti kazit krásnou přestavu, ale jen abys pak nebyl sklamanej *3*
          • Cahir
            Existují fámy, že nový KOTOR by měli dělat Obsidiani - tvůrci dvojky.
            • Masa-san
              To by bylo pěkné, jen nezmiňoval se o tvorbě pokračováni Lukas arts, kdežto Obsidian spadá pod besthedu , nebo jsem to popletl. Jak to tedy je ?
          • Jakto že nebude mít něco nového... Bude mít něco co ostatní MMO nemají ... A mimo to... to je snad point milovníků KOTOR ne? Snad vám jde o to aby to vypdalo jako KOTOR a tak to vypadat bude.. Nebo je to jen negace vůči MMO??? Jestli že bude jako Single tak co vám na tom sakra vadí?
            Právě že někteří si to dovolit mohou... Když opominu tuny asijského odpadu tak MMO rostou celkem rychle ale protože jsou ještě v plenkách (myslim new generation MMO) tak ten vývoj neni tak daleko... ALE stoupá dost rapidně u AAA MMO... SWTOR je vymazlená téměř ve všech směrech oproti jiným MMO takže si asi moc nemuseli vybírat zda ořežou to či ono.. Protstě na to maj peníze, čas a energii... A tak by to mělo být u MMO a ne je sázet na trh jako slepice vajíčka (jak to dělaj Asiati)... Já vim proč to mají v textovém okénku já jen říkám že s TORem tyhle časi okének končí pro AAA MMO... Já říkam SWTOR je uplně jinej a nemůžete na něj koukat stejně jako na MMO dělaná dosud... A SWTOR nastaví laťku pro AAA MMO co budou následovat... Prostě to řeknu jinak: SWTOR bude jako KOTOR... spokojení?
            • Masa-san
              Ne není to negace, jen jsem se snažil poukázat na to, že tu jsou určité faktory které ovlivňují MMO, tak jako jsou ovlivněny jiné typy her patřičnými faktory, které se na hrách podepíši ať si přeješ co si přeješ.
              No ty zřejmě do vývoje MMO vidíš lépe než já, máš svou představu. Já mam svou a radši se držím zkušeností s různými MMO a realizmu nežli fantazírování. Popravdě by bylo hezké, kdyby to bylo tak, jak říkáš, tedy že "toR bude jednoznačným průlomem na poli MMO" ale pořád je tomu těžké uvěřit. Zřejmě už nemám ty růžové brýle jako před 10 lety kdy jsem se také na každou hru těšil jako malý kluk .
  • Kr.Pa
    Ne ! Prosím ne.

    edit: Ani na facebook to nedělějte.
    • Irisis
      Ale na facebooku by to bylo super! Už vidim ty zprávy: Karel Vomáčka zabil třetího rýpra! I ty si zachraň zeměkouli! *5* Ono jestli bude pokračovat "rozšiřovací" trend, tak za chíli budou moct' udělat ME4 ve flashi nebo unity se "stylyzovanou" grafikou a gameplayem jako na automatech
      • Walldstein
        no a dopadne to jako paskvil The Sims Social...hlavně ať to nědělaj na FuckBoock..
    • Taky doufám že ME 3 bude konec značky. Je to úžasná série, ale čeho je moc, toho je příliš. Maximálně 3 díly a pak šup na nový příběh v jiném světě. Jsem pro druhý díl Jade Empire, ale toho se nejspíš nedočkáme.
      Obávám se ale, že to MMOčko mass effectu přece jen do 5ti let bude venku. Z BioWare se totiž stává "komerční studio" viz "DLC" pro ME2, DA, DA2.

      Velice mne potěšilo, že všechny DLC a "patche" pro Zaklínače 2, které by mohli vydat taky jako stahovatelný obsah, jsou ZDARMA. CD Projekt Red dělá hry pro hráče.

      Vím, že to samé byl i BioWare. S každým novým titulem se však blížili k "temné straně herního průmyslu". Hnala je vidina zisku. Je otázkou, jak velký vliv na to má EA, ale osobně si myslím, že DLCčka za nehorázné sumy jsou nápadem BioWaráku.
      • Masa-san
        MMo bych taky nerad viděl.Ale jinak si nemyslím, že je nutné značku zakopat, spousta lidí by ráda viděla například souboje versmirných lodí z ME, dalo by se tak začít někde za někoho jiného třeba o párset let dříve , jak se vubec našli ty emzácké technologie v naší slun soustavě, což vše odstratovalo. Nebo někde na okrajové kolonii, vlivem nejaké události z trilogie muže odstarovat nový příběh jiné postavy.

        Jen aby to bylo pro hráče jako to dělá CD Projekt a né jen jako dojná kr*v* jako to dělají ostatní ... *16*
    • Lars
      Přesně tak!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit