Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavně by to mohli vypustit na galaxy s3 !!
  • Ovládaní?! To je pravě dobré a bezproblémové, viz. recenze na itunes. Tedy aspoň na iPadu, na iPhone asi bude trochu problém ale spíše to bude rukama... no skill
  • Pro hejtery, kteří na iPadu nikdy nic nehráli, ale s božskou vědomostí vědí, že se na tom nedá hrát, bych pouze zmínit tento joistick od Logitechu (http://www.logitech.com/en-us/tablet-accessories/for-ipad/devices/joystick-ipad) a hlavně jim doporučil nedělat ze sebe hlupáky a buď 1) si iPad (nebo jiné tablety) nejprve vyzkoušet a až pak hodnotil 2) když už si to nevyzkoušejí, tak nepsat blbosti... neříkám, že tablety jsou herní konzole, také si raději "velkou hru" zahraju na xboxu nebo noťasu, ale možná byste byli překvapeni, jak intuitivní ovládání někdy na tabletech na hraní je... a hlavně, hry jsou jenom doplněk.
    • presvedcil si ma, hned si objednavam tablet a uz sa tesim na tu uzasnu kvalitu.
      • Nikoho nepresvedcuju, aby si sel hrrr koupit tablet, jenom nemam rad, kdyz lide mluvi o necem, o cem toho moc nevi... Ale hloupy clovek proste zustane hlupakem, s tim se moc delat neda.
        • ale ludia su zvyknuty na svoje pocitae a konzoly. kto by chcel nieco co vyzera ako placka co nic nedokaze. Ludia nie su hlupi len neveria kazdej hovadine co je na trhu. To si skorej tie hodinky s vodotryskom kupis
          • Zdegenerované menšině (Slovákům) těžko něco vysvětlovat
  • jinak co se tyce problem iCokoliv - taky patrim ke skupine, co tyhle predrazeny zbytecnosti s jabkem v logu odsuzuje, ne nejsem ofce, to spis ten, co si to koupi - dneska ma iPhona kazdej trotl na vesnicky diskotece, ne, nechci trollovat... proste muzu z patra rict asi 100 argumentu, proc to je kokonina
    • Na jednu stranu píšeš, že nejsi ofce, ale na druhou stranu se jako typická ofce chováš - dnes je cool nadávat na iCokoliv, přestože to člověk zná maximálně z obrázků. Takže tu máš dvě skupiny ofcí - ty, které to kupují, přestože to moc nevyužijí jen protože je to cool a ty které to nenávidí a všude na to nadávají, protože je to cool. Z toho plyne, že jsi úplně stejný vygumovanec, jako ti, na které nadáváš. *7*
  • no moc bych nejasal, ze jsem to hral pred 10 lety na vykonnem PC a ted na mobilu... vzdyt ty obrazky vypadaji totalne hnusne a s tou starou PC verzi se to neda rovnat
    • Protože to hrál na iPhonu 3 ... Na 4 to je krásné a na 4s ještě lepší *4* *4*
  • počty honibrků s iPadem, kteří si honí triko jak se to skvěle hraje jen proto, že vylili 15 litrů za zbytečnost jako je iPad jsou skoro donebevolající...ale to je asi dobou, no víte co, plácejte si co chcete, všechny tyhle konverze se na dotykových zařízeních hrají strašně, virtuální joystick plácnutej na display je ultimátní nepoužitelnej nesmysl, to je prostej fakt, kterej stejně nikdo nevyvrátí, ať už bude tvrdit cokoliv
  • Taky jsem nadával na věci od applu, ale nedavno jsem si pořídil domu ipad, a jsem sním nadmíru spokojen. Maxe jsem dohrál za pár hodin, to ovládání mi tak strašný nepřišlo, dokonce jsem prošel i ty 2 nejhorší pasáže. A pro mně hlavní plus je cena, stojí to nějaký 2,5 eura, páni z microsoftu, nebo sony by to na store dali tak v přepočtu za 500 Kč, jen tak mimochodem mam i PS 3.
    • To ja klesnul jeste niz a koupil jsem si pred tydenm za 13 a pul mac mini jako pocitac na praci a spokojenost nejvetsi :)
      • Tak já vás v tom klesání taky doplním. Mám iMac 24, macBook Pro a iPhone 4 a se všemi jsem naprosto spokojen a s ničím nebyl nejmenší problém. Na iMacu mám zároveň jak OS X tak Windowsy, které jsem během 3 let musel asi 10x přeinstalovat, zatímco OS X běží od začátku od první instalace naprosto bez jediného problému nebo ztrátě rychlosti jak je u Win zvykem. V práci máme i iPady a ty mi příjdou taky ok, ale já osobně bych to nevyužil. Hry na ně se neovládají tak špatně, jak si lidi myslí. Na mobilu je jasné, že se to bude ovládat obtížně, ale tablet je díky velikosti displaye přecijen příjemnější na ovládání. Tak a zamindrákování odpůrci Applu si na mě mohou ulevit mínuskama *5*
  • A přesně na tyhle hey je Xperia Play se svým gamepadem. GTAIII na tom běží poměrně solidně (ač teda první dny po vydání to byla hrůza) a moc se těším na Resident Evil 4 a Maxe Payna.
  • ééé kde jsou ty doby Max na pC a jeho neodolatelnej šílenej Xicht nalapenej na hubě, neuveřitelnej nářez.boužen na trojku se moc neteším a to, že dají klasiku na I hnus je docela znesvecení...
    • To je teď IN nadávat na produkty Applu nebo mi něco uniká? To že to dělají ostatní, neznamená, že se musíš chovat jako ovce ze stejného stáda...
      • podla vsetkeho len vyjadril svoj nazor ktory sa zhoduje s kopou ostatnych nazorov na apple produkty
    • Kde jsou ty doby, kdy děcka ještě neuměly s internetem
  • Nejprve bych rád řekl, že iOS jako takový nemusím, stejně tak iPhone. Každopádně necítím potřebu tyto zařízení urážet výkřiky do tmy typu iSranec, apod. Holt už mi asi není patnáct let.

    Dále zásadně nesouhlasím s tím, že GTA III na mobilu se nedá ovládat. Naopak! Ovládá se výborně, na PC jsem dohrál GTA III 6x a na mobilním zařízení si jej užívám stejně. Telefon - Motorola DROID Razr (4,3", dual-core, 1GB RAM). Těžko tedy můžu věřit téhle recenzi, dle které je pokažené ovládání. Každopádně počítám, že recenze je stejně okopírovaná z IGN vzhledem k míře recenzování iOS titulů na Games.cz a datu jejího vydání.

    Bohužel však i na IGN shazují ovládání, které u GTA III chválili, takže se obávám, že Max se z téhle stránky nemusel úplně povést. Každopádně se přesvědčím sám 26. dubna - tedy po vydání pro platformu Android.
    • sleepless
      U clanku je jasne uvedeno, ze se jedna o recenzi iPhone verze, ze ktere taktez pochazi obrazky natipane Adamem behem hrani. Kdyz neco nebudeme chtit nebo moci recenzovat, tak to neudelame, nemame duvod nic kopirovat. Ostatne, asi by to bylo poznat.
    • posila
      Nemam rad predelavky nebo napodobeniny her z PC/konzoli, kdy se na display placne virtualni joystick a tim se to ma cele ovladat. Ale jako fanousek Rockstar Games jsem dal GTA III sanci. Nicmene mise Taking Out The Laundry je pro me osobne na iPadu neprojitelna. Nakonec jsem to z frustrace prestal hrat, utvrdil svuj nazor na virtualni joystick a sel hrat GTA na PC a Xboxu.

      Ale chtel bych se zeptat, kde na tom mobilu hrajes? Doma? Po ceste do prace/skoly?
    • PS: Nevím, jak se autorovi podařilo získat uvedené screenshoty, ale hra vypadá minimálně 3x lépe. Doporučuju podívat se buď na gameplay iOS verze na YouTube, případně na screenshoty z IGN. Obzvlášť doporučuju chytrákům, kteří to v životě neviděli a soudi jen na základě zde uvedených screenshotů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit