Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no čo iné nám ostáva keď po MW Reboot-e sa zľahla zem.
  • Cajk
    nožem a pak za pointy zavolá nuke attack. A to to prosím tvoří indie studio. Rychlý prachy?
  • ja chcem videt ako da ten mech melee kill:D:D
    • takto
      http://www.wallpaperpimper.com/wallpaper/Art_&_3D/Fantasy/Battletech-Brutal-Punch-1-1024x768.jpg
  • Ach jo. Kde jsou časy MechWarriora nebo třeba Earthsiege. To byly super "mechovské" hry, kde šlo i o nějakou taktiku. Tohle je děsná arkáda. V traileru to byly Mechové nebo letadla? Nepoznal jsem to.
  • Tam se furt lita. To je jak takovej mechovej Tribes: Vengeance
  • spatna fyzika :-/
  • Black_Hand
    vynikajici prace se zvukem, to se musi nechat. byl jsem celkem prekvapen, tim vypnutim, ze by prehrati, ala klasicky MW?
  • jeba-++t(vasu cenzuru) na to ci lietaju alebo ne, hlavne aby tam bola tona mechov/unlockov zbrani a modov ;)
  • Hm, to má ten mech obecný ukazatel "zdraví"? Páni. A ta otočka v 1:30, to je fakt působivý. Chtěl bych vidět mechanizmus, který by to zvládl *1*
    • Lawliet
      hh by mu asi pěkně vylétl karburátor :D
    • Jo, je to prostě FPS. Místo panáka robot. Proč to proboha nemůže být víc simulátor.
  • Tedy mě to zatím připadá jen FPS převlečená do robotího hávu. Krásně namodelované a stylové prostředí, ale jestli to bude duchapustá řežba typu "ten rychlejší vyhrává", pak je potenciál mechovského titulu naprosto nevyužitý. A toho se bojím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit