Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja sa nehádam ani neflajmujem ja ti len hovorím že men of war sa s commandos nedá porovnávať, a pokaiľ chceš hovoriť o najťažšej RTS , tak si zahraj sudden strike 1 a 2, sa zapotíš a riadne , to ti garantujem.
    • Ja se nehadam ze SS neni tezky ja jen rikam ze MoW je proste jedna z nejtezsich strategii....
  • hlavne at to neni dalsi "Red Tide" ... vzdy kdyz vyjde dobry titul 1C hned dela rozsireni u dalsiho nahodneho maleho studia a dle toho to vypada
  • assault squad je do 10.7. na steamu ve sleve spolecne s DLC (ktere se da ziskat zdarma za tri summer achievementy) http://store.steampowered.com/app/64000

    14.7. vyjde druhe dlc s defense skirmishi pro az 8 hracu
  • Hmm neskúšal som ani jednu hru z tejto série, akosi ma nikdy ničím táto hra nezaujala, neviem prečo , ja som skorej na masívne strategické vojnové mašinérie akými sú company of heroes alebo world in conflict :)
    A samozrejme nesmiem zabudnúť na brilantnú hru Sudden strike, mám na mysli pôvodný prvý a druhý dieľ a datadisky k nim, kedže trojka bol odpad.
    • Neskúšal si ani jednu hru s tejto série, napriek tomu máš máš neskonalú potrebu zahmyziť pol diskusie o MOW... Pokiaľ je dátum v tvojom nicku zároveň tvojím ročníkom, tak cítim silnú potrebu radikálne prehodnotiť zbrklé rozdávanie občianskych preukazov už v 15 rokoch...
    • pán je asi exprt....
      Assault Squad je skutečně to nejlepší, co může trh nabídnout. Je svá, má svá pravidla, kterým se musí člověk přizpůsobit...ale funguje a funguje dokonale. Ovládání a význam tanků na bojišti, to že se s jednotlivým vojákem člověk může vyřádit jako v Commandos...je toho opravdu spousta.
      Company of Heroes? World in Conflict? tohle o úroven výše...
      • To je tvoj názor že táto hra je o úroveň vyššie, to ti neberiem, ale prirovnávať to ku commandos? si musel z pekne vysokej višne padnúť hochu.
        • Ocividne jsi tu hru opravdu nezkousel jinak bys neco takoveho snad ani nemohl vypustit...
          • Ani ju nemienim skúšať, odpad na mojom HDD väčšinou končí koši.
            • Mno ja se s tebou hadat na urovni takoveho hloupeho flamu nechci. Ty prichazis o jednu z nejdetailneji zpracovanych a nejtezsich RTS vubec :o)
      • Company of Heroes a hlavne World in Conflict jsou uplne jine zanry nez MoW a WiC je v multiplayeru proste ultimativni vec
  • Já jsem nadšen! Čím víc MoW her, tím lépe...Navíc poslední assault Squad je totální MP smažírna, tak je fajn, že teď bude zase hlavní náplní singleplayer...
  • Jak ja ty commandos like mise v Men of War nesnasel...
    • Heh aspon niesom sam :)

      Mimochodom redakcia... neplanujete robit recenzie aj na niektore F2P hry? Kedze sa tak kukam tak sa vam tu model F2P hier oznameni dost rozrastol. Momentalne teraz narazam na hru League of Legends (ak by bolo mozne zrecenzovat).
      • Dej si World of Tanks, zrecenzovanej uz je a navic je super :o)
        • Ten som skusal, ale nejak mi blbol a neviem cim to bolo :D Nevidel som tanky, len ten svoj a tiene tankov ostatnych. Takze ekd po mne niekto strielal, tak som nevedel odkial.

          Mam to tusim este na disku tak to mozem skusit, ale z toho co som videl by ma to aj tak moc nebavilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit