Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Men in Jungle: Lost Squad, to mě tozsekalo :D Opravdu velmi vtipný článek :D
  • Znalci strategií můžete my poradit je to trochu offtopic ale kdysi jsem (snad v gamepage) viděl recenzi na strategickou hru, odehrávala se tuším v iráku nebo prostě někde v poušti a utkvělo my v hlavě že tam nebylo klasické zbírání surovin nebo tak něco ale že jste měly určité finance na misi a za ty finance jste si dokupovaly posily nevíte co to je za hru ???
    • Aha tak ty myslíš tuhle blbovinu

      a já si říkal, že by někdo hrál takovou věc, jako Combat Mission :-)
      • ale co, to niekto este hrava CM... som nehral CMBB ani nepametam, taky multiplayer by bodol...
        • já skončil taky u BB, proti počítači už mě to nebavilo. Jo, být tam MP, byla by to výborná hra. Poslední díly z Iraku a Afgánistánu už šly mimo mě.
          • tie nove ani mna nechytili za srdce... ale teraz vysiel novy CM-battle for normandy... treba pockat na jeden dva patche a hup sa do toho... inak v CMBB bol multiplayer.. a vynikajuci, mal snad vsetko... hotseat, LAN ale najlepsi bol play by email, idealne ked nebolo moc casu na hranie a tak sa spravilo jedno kolo za 1-2 dni...
    • 13_11
      • jo jo to je přesně ono, díky ti dobrý muži. *4*
        • 13_11
          Není vůbec zač.
  • A kedy ze to ma vyjst? tu pise listopad 2010, listopad je september? a to 2010 sa mysli ako 2011?
  • na Mow se mi nejvic libi otevrenej editor ve kterym jde vytvorit prakticky vsechno. Nemuzu se dockat az si udelam misi s vrtulnikem *5*
  • Pěkný článek :) a todle mě opravdu dostalo "Men in Jungle: Lost Squad." :D
  • Hraji s kamarádem MoW: Assault Squad. Hra se nám libí leč občas se podivujeme nad nesmyslností fyziky. Někdy tank vydrží 20 zásahů a někdy ani jeden v téměř totožné pozici.
    • Zajímavý. Já naopak žádný problém nevidím a naopak ocenuji zásahové zony, počítání vzdálenosti a ráže děla, které se snaží pancíř rozbít. To co popisuješ jsem ještě nezažil. Assault Squad je ultimátní věc. Leč k dokonalosti jí ještě mnoho chybí. Jenže co, to je věc každého zvlášt.
      • Chybí jí zejména lepší a přívětivější ovládání a automatizace např. zásobování jednotek a napadlo by mě ještě pár zásadních věcí, ale jinak je to jedna z nejlepších RTS, kterou jsem kdy hrál.
        • Ano, souhlasím stejně tak nedostatky jako když hraješ s kolegou kooperaci a přivoláš si jednotky tak někdy je dostaneš ty někdy on. Ano vím, že jdou přehodit, ale je to otrava. Snad by je měl dostat ten kdo si je přivolá. A trochu mi vadí starání se o inventář a podobně to je spíše pro RPG hry typu Commandos. Jinak i když hrajeme pravidelně cca 14 dní tak stále jsme nepřišli na to jak ze zásobovacího vozu dostat do tanku či jinam munici. Jinak vyjadřovat se v článku o lidech, kterým se to nelíbí jako o ignorantech je opravdu dost neprofesionální.
          • Veta zni "Mnoho herních ignorantů však nad nimi mávlo rukou jen proto, že je obtížnější do nich proniknout." - tedy jde o lidi, kteri se ani nijak nepokouseli hre porozumet a dobre posoudit, jéstli se jim libi nebo ne. Zastavili se hned na zacatku, jen proto, ze se to na prvni pohled zda komplikovane.
            • Mas pravo na svuj nazor, ja take *3*
            • Tome, no to je celkem jedno. Nadávat někomu kdo má jiný názor a nechce hrát prostě zbytečně složitou hru, protože například celý den třeba přemýšlí v práci a už nechce aby se mu z hlavy kouřilo i doma, za ignoranta je neprofesionální. To může napsat člověk na blog. Ne na magazín jako je games.cz. Jinak já Man of War hrají, ale znám spoustu lidí co jim hra nesedla a mávli nad ní rukou a rozhodně to nejsou žádní ignoranti. Taky o tobě neříkám, že jsi ignorant. Příště važ trochu slova. Chápu, že ses snažil dát článku šťávu, ale tohle si fakt netrefil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit