Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle se fakt těším. Dobrý trailer: http://www.youtube.com/watch?v=3InlCxliR7w&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D3InlCxliR7w&has_verified=1
  • No tohle klidně mohlo na konzolích zůstat. MGS jsem hrál jen jedničku (dobrá) a dvojku, kde gameplay taky dobrej ale patos už byl o dost horší než v závěrečné scéně jedničky. Navíc koukám, že se během let trochu vytratila ta tactical espionage action... *1*
    • A během tvých let se dost vytratil rozum, když ani nejsi schopnej si všíimnout, že MGR dělali lidi z Platinum Games...
      • Platinum Games.. ha ha zrejmě slušnej oddíl....*1*

        Ok nevěděl jsem že jsou dvě linie Metal Gear. Asi to bude mít nějaký velmi hluboký emocionální podtext jako celá tahle série... *1*
        • Platinum Games jsou jedni z nejlepších vývojářů (neždímou značky x-krát dokola jako to dělají ostatní vývojáři) posledních let ty jeden primitive....

          Viz Vanquish který udělalo za všech cover akcí posledních let podvyživený chudinky...
          • Nebo Bayonetta. Škoda,ž eto není na pc. Konzoli kvůli jedné hře také kupovat ale nebudu:)
            • To Jack 1947, jaká výmluva? To bylo stanovisko, nic jsem ničím neomlouval. Nepotřebuju více strojů, když mi stačí jeden. Ne každý jen hraje hry a ne každý fandí konzumu.
            • Jack1947
              Tahle vymluva, uz prestava bejt aktualni... docela nudna. *4*
    • Tohle ale není MGS, ale MGR ... to je rozdíl. MGS je pořád o "tom" co původní díly.
      • Nemuzes po pcckari chtit, aby vstrebal a porozumel psanemu textu. Na to jsou prilis hloupi a neschopni. Pcckari maji většinou velmi nestastny život plny minecraftu a nepodarenych letsplayu, spatne znamky a ani v kolektivu nejsou oblibeni. Je to velmi smutne, ale jsou zkratka mezi nami a na prvni pohled je někdy nezkuseny a stastny konzolista ani nepozna.
  • Pekna na hra na konzolich, lini a retardovani pcckari si ji ovsem nezaslouzi, budou zase remcat a nadavat na ovládání na mysi, nebot budou neustale chcipat. Oni ti PCckari jsou totiz velmi nesikovni a tez mentalne pozadu za svymi konzolovymi spoluobcany.
    • Nedelej ostudu a zalez, zrudo. Tohle jsou retardovane kecy na urovni Wallet Warriora a jemu podobnych.
    • nekromant33
      http://www.fileize.com/files/0251e920/80a/Nicolas_Cage_Laugh_GIF.gif
      *nepřizpůsobivými konzolovými spoluobčany
      jinak pobavilo
  • Rhulad
    Jestli tuhle hru bude někdo chtít hrát na klávesnici, tak doporučuji kompletní vyšetření vašeho duševního zdraví.
    • Rhulad
      to Jejdasek....To ne. Já jsem přející člověk a každý člověk by měl mít u pc gamepad čili je po problému, jenže ono se tu vyskytuje velké množství podivných existencí, kteří gamepad považuji za kacířství a právě těmto jedincům, byl můj příspěvek věnován.
      • To bylo na horrida, ne na tebe.
        • Rhulad
          J vidíš. Teď sem stával a neměl jsem ještě kafe.
    • Cosi
      Matka mě nechala vyšetřit a jsem prý v pořádku. Tedy, ne že bych chtěl hrát Revenange ale Darksiders byly v pohodě.
    • Na PC se používá klávesnice a myš jako primární ovládání, jako se na konzolích používá gamepad. Když se PC hra portuje na konzole nikdo od konzolistů nechce aby se nechali vyšetřit když chtějí mít ovládání na gamepadu a nikdo jim neradí aby si připojili klavesnici a myš. Zvláštní že?
      • Ne. Klávesnice a mys nejsou primarne určeny k hrani. Na PC hraju na velke tv, k niz mam pripojene i 3 konzole. Nejsem retard, abych se pri hrani hrbil na kancelarske tv a mlatil do klávesnice. Nejraději bych podporu klavesnice a myši u her na pc zakazal. Radeji at se vyvpjari pri portech soustredi na technicke aspekty a s klavesnici se neobtezuji! Kdo chce hrat Revengeance na mysi, je dbeil a basta.
        • "Ja bych ty klavesnice a mysi zakazala".

          Kirpl
          duchodkyne
      • Jenze nektere hry jsou designovane na gamepad. Preferujes tedy, aby takove na pc nebyly portovany vubec i kdyz by sis je s gamepadem na pc mohl zahrat?
        • A některé hry jsou designované na klávesnici a myš. Preferuješ tedy aby takové hry nebyly na konzole portované vůbec i když si můžeš připojit myš a klávesnici?

          V zásadě nechci vůbec řešit ovládání, ovládání má být pro hráče "neviditelné." Pokud nějak řešíš ovládání je to imho špatně. Ano, pokud neumí pořádně udělat hru tak aby šla ovládat tím co je pro danou platformu obvyklé, nemám o takovou hru zájem. Protože je to špatný port a je mi jedno jestli je to z PC na konzoli nebo z konzole na PC. Jestliže je hra na PC má být na PC se vším všudy.

          BTW mám PC i konzoli...
          • Vsak kvuli ovladani take na konzole nektere hry nevychazi, presne o tom to je. K+m ke konzoli je hloupy napad. U gamepadu s pc nevidiim problem. Smir se s tim, ze nektere hry jsou designovany na gamepad a jso nevhodne pr k+m. Moje otazka plati dal, maji se na pc portovat hry, ktere jsou designovane na gamepad nebo ne?
            • To je otazka na tebe, jestli chces, aby se na pc portovaly i hry, ktere jsou designovany pro gamepad. Nema to zadnou souvislost s mizernymi porty.
            • To je otázka na firmy co to dělají. Pokud se to zaplatí tak to dělat budou. Já osobně primitivní konvezre kupovat nehodlám.
      • Rhulad
        Tohle je hra desingovaná pro gamepad a nejsem si jist jestli se to vůbec nějak dá portovat, aby to bylo slušně hratelné na K+M.
  • Mám to na PS3, a nějak si nedovedu představit ovládání na PC.
    • Zapojit gamepad do PC?
      • michaliuz18
        to vies ale niektory su ťuknuty a psychicky by boli ponizeny kebyze na pc drzia ovladac v ruke
        • Ty vykládej něco o ťuknutých a psychicky ponížených.

          čobolius18: "ale vlastne na co sa tu bavim s detmi povedal som si co som chcel, dajte mi ban a kez by raz tato stranka skrachovala :D najhorsia stranka na hry kde su len same hejtujuce a placuce deticky a kde hodnotenia hier stoja za velke H"
        • Tak budu hrat k+m, je to ich volba, dalsi vezme na ovladanie gamepad. Hovori sa tomu sloboda volby ovladania ;-)
          • Kdyz se nekdo svobodne rozhodne hrat s nevhodnym ovladacem, mel by pak ale nadavat jen sam sobe, ze? A presne to se nedeje.
            • Koukam ze DS znas jen z obrazku. To je zrovna priklad hry, ktera je paradne designovana na gamepad a s k+m si jen pokazis hru.Pozadavek, aby vsechny hry podporovaly k+m, je hloupy stejne jako pozadavek, aby vsechny hry podporovaly gamepad.
            • Presne tak, je to jeho problem. Treba skusit a vybrat si co viac vyhovuje. Aj ked zla ale minimalna podpora na k+m by ale vzdy mala byt, hlavne u hier ktore vobec nevyuzivaju analog...ako Dark Souls.
          • michaliuz18
            jop ale niektore hry su nehratelne na klavesnici hlavne zle porty z konzol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit