Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zaty
    Proč bychom je nedojili, když nám hráči prachy daj :-)
  • palacinka
    Kojimova reakce https://www.youtube.com/watch?v=yxOEvMTZKf8
    • MidnighT91
      A víš že je to fake že jo?
      • palacinka
        samozrejme
      • Neni
        • MidnighT91
          It goes without saying but I guess I'll have to say it anyways, while reading the comments I noticed that some people think this is real...IT IS NOT, it's just a joke video, don't take it too seriously. The original videos can be found in this playlist about the making of Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots: https://www.youtube.com/playlist?list...

          Ano je...
          • Tys mi to fakt sezral?
          • ze to nerekli, jeste neznamena, ze si to nemysli *1*
  • MishKonn
    https://youtu.be/WahFk1WzCMs

    Citim, ze zde to bylo vystizeno lepe. *15*
    • Its ccriminal !! :D
    • Video je plné úplně zbytečných scén (např. scéna s autorem kanálu spícím ve své posteli, WTF?!)
      ...ale zase tam měl pár vtipných nápadů (např. to, jak ploty zastaví útočící zombie je ve skutečnosti plán prezidenta Trumpa, jak zastavit nelegálně imigrující zombie :D )
      • Nešel by nějak převést ten tvůj komentář do Braillova písma? Můj kámoš je slepej a vůbec byl 10 let zavřený ve vaultu a slintá si na límec u košile, tak by mu ten tvůj komentář dost pomohl, aby pochopil oč ve videu jde.
        • http://www.brailletranslator.org/FW/getfile.php?file=f7f7b10de422f4c915dbbd92f1ad6cbc%2Fresult.brf.png
      • MishKonn
        To je Angry Joe... *1*
  • Jack1947
    Ty vle zpoplatněný pozice :D co bude příště klíč na zapnutí hry za dolar ? to je doba a to že to nedopadlo nic moc tomu se nedivím ja taky nic moc nečekal.

    To mohli dát rovnou frituplej ale chápu že vhtěli něco málo vydělat!

    Hehe, stejně se těším až se to obejde a hodí do offline *5*
    • Kolem těch pozic je zbytečnej shitstorm. Kdyby tam možnost mít druhou postavu vůbec nebyla, tak to totálně ničemu nevadí a troufnu si říct, že si na to nikdo nevzpomene. Když to rozehraješ podruhý, tak je ten průchod hrou v 90 % totálně stejnej, maximálně si odemkneš skilly v jinym pořadí, ale na tom stejně nezáleží, protože nakonec stejně máš všechny.

      A navíc každej den dostáváš trochu tý herní měny, takže po pár dnech hraní si ten slot na postavu můžeš odemknout za tyhle nasbíraný prachy a nemusíš platit nic.
    • To zase bude radosti, co ty náš zloději
      • Jack1947
        Proč radosti?

        vždyt ta hrami nepřišla vůbec zajímavá...
        • Lukass
          No stejne ju cornes jak to pude, proste pacient.
          • Jack1947
            Hroznej pacient... to ti povím ale kupodivu jsem zde potkal i horší případy.
            • By me zajimalo, jak bys vysvetlil, ze warez je kradez. *5*
            • zaty
              Neboj, já bych tě nebil, ani kdybychom se potkali a řekl bys mi to do očí :) Spíš bych se ti snažil vysvětlit, proč je to špatné a proč bys to neměl dělat.
            • Jack1947
              Tak už toho radši necháme noo...

              Nechci aby jsme se zde pobili jo *4*
            • zaty
              Víš co Jacku, kdybys radši držel hubu. To je přesně to, co mě na dnešní společnosti štve, že ti, co kradou v malém, v tom nevidí problém, protože jiní přece kradou mnohem více. I když mi jinak nevadíš, naopak, u tvých příspěvků se občas i bavím, tak za tenhle přístup bych ti normálně plivnul do ksichtu.
  • Príliš štedré hodnotenie.
  • Fordzy
    Nejvtipnější je, že hráči jako kompenzaci za porodni bolesti dostali 100CV, což ma hodnotu jeden dolar. XD A další save slot stojí 1000CV....
    • SV dostáváš i každý den jako denní login bonus, stejně jako v MGSV MB měnu. V průměru tak 20-30 ale už dali i 80, takže mám nějakých 400 za pár dní, takže stačí si to jen každý den zapnout. Chce to jen trpělivost, v PP mám taky 5 FOB a nekoupil jsem si ani jeden MB. :D
      • Lukass
        Tvl, no to je uplna pecka, tak hlavne ze te hra nijak nevykoristuje a je tak pristupna a free, kolik ze stoji?
        • Nevykořisťuje, mam nahraných 20 hodin a totálně jsem zatim neměl potřebu si cokoliv kupovat. Jde to uplně v pohodě hrát bez jakýchkoliv mikrotransakcí.
        • Tak nepíšu že schvaluji mikrotransakce anebo že je to správný, jen doplňuj info. Mám ale už před závěrečným soubojem a do hry není potřeba investovat ani korunu navíc, vzhled postavy si můžeš kdykoliv upravit a nevidím důvod, proč by někdo to hrál znovu podruhé a znovu si všechno odemykal :) (Což se případně dá ale obejít na psku druhým účtem.) Osobně jsem za hru dal 750kč a pár hodin jsem v ní zabil, ještě zabiju a tím to pro mě hasne, víc než zkrátit čekání do God of War a Injustice 2 jsem od toho nechtěl :D Určitě lepší investice než Shadow of War nebo nový Assassin který stojí dvojnásobek, mají season pass v ceně hry a ještě tam narvou lootboxy :D :D
          • Srovnat todle s kvalitou posledniho assassina tak ze je na tom todle vlastne lip to je sila teda
            • Jack1947
              Njn páč už mu nového Assasína pc neiutáhne tak aspon koupil toto slabá náplast, lepší než žádná *3*
      • WOW! Podle popisu to zni presne jako F2P hra za 40 Euro :D
        • si to presne vystihol *5*
  • to jsi manažeři v konami říkají, jak to teď Kojimovi nandali...jakej to svělej titul se jim bez něj povedl :D
    a to jsem nadával na raidena v rising. to se dalo tolerovat.
  • Musím autora článku pochválit za nezaujatost a lehkou nadsázku s kterou přistupoval k recenzi Survive. Většina lidí by měla problém se udržet zpátky a nezačít dštít síru na některé z těch "feature".

    Jinak pro lidi, co už jsou pomalu alergičtí na další "survival" hru, kde trávíte hodiny pobíháním okolo a sbíráním surovin, aby jste následně další hodiny craftovali, je to prostě jenom další nudný brak. Jsem jeden z těch hráčů, co si tohle určitě nezahraje.
  • Tomuhle sem fakt nechtěl věřit. EA působí vedle Konami jako slušná firma.
    • takhle to za chvili dopadne tak, ze ze si koupis hru a v padasati procentech instalace to vyzada dalsich dvacet ecek, pokud budes chtit instalaci dokoncit...coz je samozrejme prehnany, ale pred par lety jsme si delali s kamosema srandicky, kam az to muze dospet...a platit za ulozene pozice byla jedna z tech absurdit, co nas napadla...a uz je to tady
      • Jo... to mi připomíná když mi rodiče vyprávěli jak si v mládí dělali srandu z toho, že se jednou bude prodávat třeba voda...
  • Krescz
    Platit za úložné pozice, new meta *8*
    • To je za novou postavu, nikoliv úložnou pozici. Ber to tak, že si tím kupuješ nový slot na serveru.
      • Krescz
        ne, jednou jim povolíš a dopadne to jak říká ewerwert....v půlce instalace to bude chtít éčka jako daň za swag nebo něco
    • jak by rekl nektery z klasiku ve fight clubu, mikrotransakce nejsou vubec spatny, kdyz jsou dobre udelany

      a tahle je udelana naprosto vyborne, takze cajk
    • Pay 2 Save *1*
      • Krescz
        Tak to je na tom KC:D s tou sejvovici ještě dobře tvl :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit