Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať je diskuze vyvážená - mě teda "Arťom" ani trochu nebavil, hrál jsem původní hru asi 2 hodiny, pak nějaký datadisk asi další 4 hodiny.........znechuceně jsem to smazal s láskou vzpomínal na Stalkera (včetně OGSE, Lost Alpha, Misery, Priboi Story, Sigerious Mod atd.), kterému subjektivně "Arťom" nesahá ani po kotníky.
    • znovu opakuji SUBJEKTIVNĚ - ať mi tu zas nějakej patolízal nevysvětluje co JE a co NENÍ dobré
      • K čemu teda rozpoutáváš diskuzi ,když nechceš, aby ti někdo oponoval? Trochu kontraproduktivní, nemyslíš?
        • diskuze se nerozpoutává, rozpoutává se válka
          • Obrazné pojmenování ti něco říká?
        • A abys mě špatně nepochopil, tak mi tedy (pokud máš zájem) napiš, v čem se pletu, v čem je "Arťom" lepší než byl Stalker? nevybavuji si (kromě grafiky - ačkoli to je také neprůkazné, když zavzpomínám na pár opravdu kvalitních addonů do stalkera) jedinou opravdu dobrou funkci, kterou neměl Stalker a "Arťom" ano? působilo to na mě jak standardní střílečka v postapo prostředí
          • Metro je absolutně něco jiného než Stalker, i když Stalkra mám taky rád.
          • Mě ve Stalkerovi vadily bugy a nevyváženost, hru jsem prostě ani nemohl dohrát. Za to Metro se v tomhle ohledu podle mě povedlo. Plus mám taky vztah k předloze, která patří mezi mé oblíbené kinhy. Jinak to že s tebou v něčem nesouhlasím a oponuji pomocí růžných argumentů, nemusí hned znamenat, že je něco mířeno útokem - jenom pro ujištění. Mě vadilo to co si napsal hned v druhém komentu, podle mě si se zde snažil akorát něco "rozdmýchat" *3* .
            • gg napsal cituji: "Mě vadilo to co si napsal hned v druhém komentu, podle mě si se zde snažil akorát něco "rozdmýchat" ".....myslet zanmená h*vno vědět, já nechtěl nic rozdmýchávat. Já jen chtěl předejít tomu, aby mi tu zas někdo "objektivně" vysvětloval, proč je Metro lepší než Stalker - nabádal sem k tomu, aby i ostatní byly subjektivní a nehrály si na guru.

              Tohle je HRA - ne diskuze o historických faktech
            • No vida, že se dá smysluplně konverzovat a zmohl ses na víc než "dislike" Good Point ;)

              Bugy jsou věc, které se mi opravdu dost vyhýbají a hry, které nešly hrát popřípadě dohrát spočítám na prstech jedné ruky (Stalker: Lost Alpha před patchem 1.3003, Hidden & Dangerous někdy na konci 90. let 20. stol a pak si vybavuji ještě ARMU I - a za to sem si mohl sám, protože jsem hrál nějakou pirátskou kopii od spolužáka tehdy před ?12? lety)

              Možná tě zajímá, proč sem si dovolil napsat, že je Stalker lepší, než Arťom - no protože jsme každej jinej a každýmu chutná něco jinýho - křečovitě mě kvůli tomu dislikovat je ale infantilní.
              V Metru mi hodně vadila koridorovost, nemožnost volného pohybu, nějaké zasrané chobotnice, které tam poletovaly a chtěly mě jakože zabít. Pak přišla na scénu rádoby sexy Sniperka (říkejme jí třeba Oxana) a já to prostě smazal a nainstaloval Sigerious Mod, u kterého jsem se královsky bavil.

              "Otevřený" herní svět, balistika a modifikovatelnost střelných zbraní, typy monster, zpracování zóny, hledání artefaktů - bylo toho hodně, co Stalker nabízel. Metro mi neukázalo nic nového - nic, co bych neviděl 100x předtím. Jen přetexturované herní prostředí do podoby postapo Moskvy. Příběh nehodnotím, po 6 hodinách to šlo z disku. Navíc u stříleček je mi fakt jedno, jestli hlavnímu hrdinovi ušmikli koule a proto se mstí, nebo má prostě jen blbej den.....
        • srovnej si pojmy - diskuze je o oponování a hádání? :-)
          • Někdo tu psal něco o hádkách? Jinak oponování je součást diskuze, tak si ty pojmy radši nastuduj sám *3* .
            • Tak si klidně oponuj, já když s lidma diskutuji, tak s nimi hovořím, rozebírám svoje myšlenky , poslouchám ty jejich - prostě DISKUTUJI. Jestli tebe první co napadane pod pojmem diskuze = oponování.....tééda :-) oponování je používá spíše AŽ v těch hádkách a nedorozuměních no ne?
  • bukrr
    To zní jako fajn kompromis.
  • Metro 2033/Last Light jsou v mých top10 hrách za posledních 10let (vlastně 11 *1* ) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit