Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    Musím říct ,že mne před rokem oslovil  Shin Megami Tensei  ,ten starý původní ....Ostatně udělat RPG kde místo elfů budou bytosti pekelné a nebeské , splácat všechny trendy od cyberpunku po politiku a náboženské směry .....Pro mne to byl starý svěží vítr ....

    • omiklon

      ehm,.. to jako ten starý původní pro SNES?

  • Corvus

    Jen poznámka: v únorovém interview se všemi třemi hlavními tvůrci hry vyloženě zazní, že nikdy Ghostwire Tokyo nespojovali s pojmy HOROR a DĚSIVÝ. A vyloženě říkají, že nikdy nechtěli vytvořit hororovou hru.

    Ve hře jde o jiné věci a prim hraje tajemno, spiritualita, japonský
    folklór, Jókai (nejrůznější strašidla, démoni, šotci, kouzelná zvířata,
    přízraky), městské legendy a KK je víceméně něco jako John Sinclair
    (pamětníci vědí). Prostě detektiv přes spirituálno, který pátrá po
    démonech atd. a řeší nadpřirozené a tajemné události pomocí různých
    předmětů jako např. papírová panenka katashiro, různé modlitební korálky
    aj. Očišťuje obyvatele Tokia, případně svatostánky, brány Tori atd.
    Takže pokud se objeví pod recenzí či nedej bože v recenzích názory typu „Frfni frfni frfni je to
    sh*t, vůbec to není horor a není to vůbec děsivé,“
    tak jde pochopitelně o
    názor naprosto zcestný a mimo mísu…

    • Maxianimal

      I bez toho hororu to bohužel vypadá jako sh*t. Ten gameplay co vyšel včera vypadá naprosto tragicky, jako z 15 let staré hry. Animace, grafika, prostředí, nepřátelé... strašný.

      • Corvus

        Jako nápad dobrej, ani grafika mě úplně neuráží, ale co mě děsí je představa, že město bude (až na ty duchy) úplně mrtvé. Nikam nepůjde vlézt, nebude zde žádná náplň a nadstavba, ačkoliv autoři sami hovoří o sandboxu... Viděl jsem už hromadu záběrů a nikde jsem neviděl nic nad triviální likvidování démonů oním spirit-kung-fu stylem, které ani nevypadá jako nějaká výzva + ve hře má být pouhá hrstka (cca 10 druhů) nepřátel (slova vývojářů v rozhovoru z února 2022) + asi 5 bossů. To mi připadá HODNĚ málo. Přál bych jim, aby hra zabodovala, ale úplně mě to moc nepřesvědčuje... Navíc ta cenovka 1600 Kč je poměrně vysoká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit