Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ako nemam rad DLC tak nemam rad mikroplatby, pretoze predrazuju hry. Ak to takto pojde dalej asi ostanem pri Wii U
  • Ellendway
    No, možná by to byl zajímavý nápad. Sám XBOX vlastním a je mi docela líto, že si nemůžu dovolit každou hru, která vyjde - proto mám 'hacknutý' jeden z mých boxů, abych si mohl zahrát Singláče některých her. Mikroplatba dotáhne více lidí, pokud věci budou za rozumné ceny a nebudou moc nadržovat bohatým lidem.
    • Další hovado, které si myslí, že ho chudoba opravnuje krast. Kdyz ses chudej, bez radsi misto hrani pracovat.
  • "ale podle Develop by měl operační systém X360 do budoucna podporovat mikrotransakce, v jehož rámci bude možné měnit in-game předměty automaticky na Microsoft body."

    Briefing nejmenované béčkové stealth akce, vydané po implementaci f2p na XboX360:
    John Rambo, člen elitního komanda je v ohrožení. Najdi jej a pomoz mu!
    Máš na to sedm minut (za 50 M$ points lze dokoupit vždy dalších 5 minut).

    Výzbroj:
    nůž (za 50 M$ points lze koupit mačetu)
    pistole s jedním zásobníkem (za 50 M$ points možno vždy dokoupit další zásobník; za 50 M$ points možno vybavit tlumičem).
    Za 100 M$ points možno zakoupit kamufláž (nepřátelé mají o třetinu kratší zorné pole)
    • dilinja
      trochu mimo predstava o f2p

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit